Sayfa 625/833 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 6663 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Bu yıl 12-15 mia arası ciro 2-2.5 mia net kar yazar. Seneye bunu en az ikiye katlar. Mesele sadece Türkiye'den ibarette değil. Nasıl bir çılgınlığın içinde olduğumuzu iyice anlamak gerekiyor.

Daha önce de söylediğim gibi şu an girişim elektrik özelinde bütün sektördeki tek sıkıntı yetişemiyorlar. Malzemesi olsun işin profesyoneli elemanı olsun...

Şirketin önündeki tek engel yetişememek. Bunun nasıl bir nimet olduğunu varın sizi düşünün.

Cari piyasa değeri 30 milyar tl. Bu şirket 5 sene içinde rahatlıkla şimdiki piyasa değeri kadar kar eder.

Kısa da günlük de hareketlere aldanmayın, teknik olarak hala zayıf. Birkaç gün önce de yazmıştım net düşüş formasyonu vardı ve gerçekleşti. Şu an hala tepki olarak zayıflık devam ediyor.

Şahsen daha fazla aşağı basamaklarını düşünmüyorum. Çünkü daha aşağılarda net alıcılar çıkar. Mal kaptırmak istemeyecektir.

Şu an girişimi elektriğe bir katalizör lazım. Arz onayı gelirse bu katalizör olabilir.

Ayrıca şirket arzı beklediği için bir türlü Ne yatırımcı sunumu paylaştı ne de Sunjunior ile alakalı gelişmeleri paylaştı. Her ne kadar az öncesi manipülasyon olmasın diye yapmadıklarını ifade etselerde ben bunun etik olduğunu düşünmüyorum.

Şirketin bir ajandası olabilir, ama bu ajandayı küçük yatırımcının lehine kullanması gerekiyor. Bu konuda güven kaybına sebep olabiliyorlar.

Her neyse Güzel günler göreceğiz güneşli günler. 25 milyar TL civarı piyasa değerine getirirlerse net alıcıyım. Ama tekrar söylüyorum yemez.
    Aynı fikirdeyim.

Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Bu yıl 12-15 mia arası ciro 2-2.5 mia net kar yazar. Seneye bunu en az ikiye katlar. Mesele sadece Türkiye'den ibarette değil. Nasıl bir çılgınlığın içinde olduğumuzu iyice anlamak gerekiyor.

Daha önce de söylediğim gibi şu an girişim elektrik özelinde bütün sektördeki tek sıkıntı yetişemiyorlar. Malzemesi olsun işin profesyoneli elemanı olsun...

Şirketin önündeki tek engel yetişememek. Bunun nasıl bir nimet olduğunu varın sizi düşünün.

Cari piyasa değeri 30 milyar tl. Bu şirket 5 sene içinde rahatlıkla şimdiki piyasa değeri kadar kar eder.

Kısa da günlük de hareketlere aldanmayın, teknik olarak hala zayıf. Birkaç gün önce de yazmıştım net düşüş formasyonu vardı ve gerçekleşti. Şu an hala tepki olarak zayıflık devam ediyor.

Şahsen daha fazla aşağı basamaklarını düşünmüyorum. Çünkü daha aşağılarda net alıcılar çıkar. Mal kaptırmak istemeyecektir.

Şu an girişimi elektriğe bir katalizör lazım. Arz onayı gelirse bu katalizör olabilir.

Ayrıca şirket arzı beklediği için bir türlü Ne yatırımcı sunumu paylaştı ne de Sunjunior ile alakalı gelişmeleri paylaştı. Her ne kadar az öncesi manipülasyon olmasın diye yapmadıklarını ifade etselerde ben bunun etik olduğunu düşünmüyorum.

Şirketin bir ajandası olabilir, ama bu ajandayı küçük yatırımcının lehine kullanması gerekiyor. Bu konuda güven kaybına sebep olabiliyorlar.

Her neyse Güzel günler göreceğiz güneşli günler. 25 milyar TL civarı piyasa değerine getirirlerse net alıcıyım. Ama tekrar söylüyorum yemez.
    +1

Sakin olup plana güvenin. Daha hiçbirşey fiyatlanmadı. Birinci çeyrek üç aşağı beş yukarı belli olmuştur. Hele iki üç çeyrek bilanço görelim. Hacimde ilk beşe girelim.

3. https://www.tradingview.com/x/aPAvG2p8/ yetmiş test edebilir mi...
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

4. Oo vites artırmışız bugün...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Oo vites artırmışız bugün...
    Perşembe ya...
    O nedenle bir şey söyleyemiyorum !!!

6. europower reklamları yeniden dönmeye başladı yoksa yine arz haberi gelecek mevzusuna mı oluyor bu yükseliş

7.  Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    Perşembe ya...
    O nedenle bir şey söyleyemiyorum !!!
    Bu yılanlar koku mu aldı yoksa boşa ümitle miyelin gene...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. Ben biraz satıp kontr a geciyorum. Bol kazançlar. Gençler seviyorum sizi

Sayfa 625/833 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •