Sayfa 27/826 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 6608 madde; 209 - 216 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. gesan trendine dönerse ?? iyi olacak..238-240 trend desteği idi..buranın üzerindeki kapanışlar tekniğe önem verenler için önemli...temelciler zaten tekniğe pek bakmıyorlar..ama tekniğe göre hareket eden çok yatırımcının da olduğu bir gerçek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Siemens'le guzel KAP atmissin... MSCI endeksine girmissin... Tarihi zirven 300, ama tabela 236 !!!
    Bunu benim mantikla aciklamam mumkun degil. Paranin oldugu yerde iyi niyet zaten olamaz da, bi yandan KAP atip bi yandan indirdikce indirilen bir mal var ortada...

Kontr ve Gesan'daki mal satip borc verdik hikayesine basta inanmistim.

Simdiki gorusum: gelecekteki beklentisini s....yim !!!
    Patron verdi mi ? sende ver gec bundan sonra.
    Patron parasini alip cebine koydu mu? Sende hemen koy.

Demek ki patronda yuksek goruyor ki ona buna altin tepside satiyor malini. BIST'te ogrenmenin sonu yok

3. Bir kaç kişilik bir ekip var. Hisse düşünce aa çok iyi oldu gazı veren. Sonra daha da düşüyor, yine güzel oldu muhabbeti. Patronu bile hisse fiyatını yüksek görüp satıyor (Sasa kontr gesan) ama ne hikmetse bu ekip güzelleme derdinde. Çok enteresan. Patron hisse geri alımı yapsa uçacak deriz ve uçar. Patron hisse satınca da hisse düşer. Adam yüksekten satmak için faizsiz geyiği yapıyor.

4. Tabii bu süslü cümleler ve zirvede mal kilitleme amacli kaplara biz de inandık. Gozumuze far tuttular. Kozal vestel gibi sırası gelen hisseleri satıp duble kaybettik. Ne diyorlardi double penetration hurts

5. Tabii ky de tokatlandigini kabul etmek istemez; hisse düşerse düşmesine kılıf uyduracak cümle arar veya kendi bulur, çıkarsa da zaten gaza gelmistir

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bir kaç kişilik bir ekip var. Hisse düşünce aa çok iyi oldu gazı veren. Sonra daha da düşüyor, yine güzel oldu muhabbeti. Patronu bile hisse fiyatını yüksek görüp satıyor (Sasa kontr gesan) ama ne hikmetse bu ekip güzelleme derdinde. Çok enteresan. Patron hisse geri alımı yapsa uçacak deriz ve uçar. Patron hisse satınca da hisse düşer. Adam yüksekten satmak için faizsiz geyiği yapıyor.
    dostum 296 dan satabilmiş birisin..hala neden bu kadar sersenişte bulunuyorsun ki...zaten hisseye trade amacı ile girdiğin belli oluyor..burada ekip demen hiç hoş değil...sen yokken de biz buradaydık..bundan sonra da burada olmaya devam edeceğim...başta da söyledim ben kimseye al sat veya tut demem..benim maliyetim düşüktür...yani tuzumuz kuru ..siz bize bakmayın...kendi kararınızı zaten veriyorsunuz..bu kararlarınızın sonucuna da katlanıyorsunuz...296 dan sattığında gelip burada patrona veya bize teşekür etmedin...şimdilik de düşmüş ise ve zarar etmiş isen o halde tekrardan gelip patrona veya bize kızmaya hakkın yok...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Biri alır 30-50 tl yatırımını yapar bekler biri alır 260-280 tl lerde her gün kendini yer durur ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. Beklentiler oldukça gitmeyecek fikrimce. Ne zaman tüm beklentiler biterse o zaman gider. Ayrıca şirket hiç de şeffaf değil aksine şark kurnazi bir şirket ve patron var karşımızda. Patronlar sattıkları hisse ile başka kulvarlarda geçtiler bizi de depo olarak kullanıyorlar işte.. orada işleri bitince buraya el atarlar ne zaman bilmiyorum.

Sayfa 27/826 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •