Sayfa 829/829 İlkİlk ... 329729779819827828829
Arama sonucu : 6628 madde; 6,625 - 6,628 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Piyasa böyle kötü fiyatlayınca, bu bilançolar iyi mi, kötü mü, vasat mı, anlaşılması zor oluyor tabii

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Piyasa böyle kötü fiyatlayınca, bu bilançolar iyi mi, kötü mü, vasat mı, anlaşılması zor oluyor tabii
    kontr ve sayasın ters rüzgarı bizi de yaktı bugun yoksa işler güzel gidiyor...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    kontr ve sayasın ters rüzgarı bizi de yaktı bugun yoksa işler güzel gidiyor...
    Açıkcası bilmiyorum. Geçen sene her gün yükseliyorlardı... Gelecek enerjide, diye bulunduğum hisse forumunda da yazıyordu gelen arkadaşlar, evet enerjide gelecek tamam... Ama 250'lerden milletin tepesine yıkmışlar malı (europwr falan filan) 6-7 aydır yatırımcıyı bitirmişler. %60 geri gelen var. Bu arada borsa 10 bini geçmiş... Dimyata prinç için giden evdeki bulgurdan olmuş.

Şu an çok değişen bir şey yok. Yani dipleri de belirsiz, sağlam hisselerde, köklü şirketlerde yerinde saymak mı, dibi olmayan hisselerde, bilinmedik yeni şirketlerde macera aramak mı daha kötüsü hep tartışırdık, ikisini de yaşadım sayılır...

Şimdi gelecek enerjide bu hisseler adamı zengin edenlere sormak istiyorum, böyle zenginlik olmaz olsun demeli mi dememeli mi?

Böyle yatırım da olmaz ki, sürekli kaybettiğin

Benim maliyetlerim bu fiyatlar ama yatırımcıyı bitirmişler zaten sektörün hali de ortada..

250'den satan da yaza erken girmiş.

4. Bu bilançolar iyiyise 20 gün sonra gelecek bilançolar bunların yanında BOMBA diyebiliriz...

Peki hisselerde değişen ne?

Sayfa 829/829 İlkİlk ... 329729779819827828829

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •