Sayfa 181/826 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
Arama sonucu : 6606 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

bir yeşil yaktıramadınız birazdan el atıyorum
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. Sayın keko, RABBİM acil şifalar versin.

3. beril hanım çıktı mı tv ye?

4.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    beril hanım çıktı mı tv ye?
    Açılış vardı, CB konuştu o saatte.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    synçelik dostumuz da geçen gün beyin ameliyatı olduğunu söylemişti...ben kendisine ALLAH tan acil şifalar diliyorum...uzun ve bereketli ömürler diliyorum...gesandan kazandıklarını da güle güle kullanmasını temenni ediyorum...hastaların duaları kabul oluyormuş...benim eşimde hasta ondan da dua rica ediyorum..
    Geçmiş olsun. Allah tüm şifa bekleyenlere yardım etsin.

Yine sayfalarca gereksiz muhabbet dönmüş.

Daha önce yazmıştım yine yazacağım, keko'nun yazdıklarını görmesem bu hisseye ilgi duymazdım. Paralı satılan raporlar gibi hap bilgileri anlaşılır dille yazmıştı (hala da yazıyor). Allah razı olsun..

Arkadaşlar "hayat kısa, kuşlar uçuyor".. Tavsiyem gereksizleri engelleyin, mesajlarını da etiketlemeyin, biz de maruz kalmayalım.

Selamlar..

6.  Alıntı Originally Posted by Sabolc Yazıyı Oku
    Açılış vardı, CB konuştu o saatte.
    öyleyse başka bahara kaldı

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    synçelik dostumuz da geçen gün beyin ameliyatı olduğunu söylemişti...ben kendisine ALLAH tan acil şifalar diliyorum...uzun ve bereketli ömürler diliyorum...gesandan kazandıklarını da güle güle kullanmasını temenni ediyorum...hastaların duaları kabul oluyormuş...benim eşimde hasta ondan da dua rica ediyorum..
    Sn.Keko tekrar hoşgeldiniz foruma ve eşiniz için de acil şifalar.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Rabbim şifalar versin inşallah abi.

Sayfa 181/826 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •