Sayfa 15/827 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 6610 madde; 113 - 120 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    aslında kendimizi çok yıpratıyoruz... günlerdir diyorum büyük piyasa yapıcıları var onlar nasıl derse o yönde ilerleyeceğiz.

yani kap olayları değişik tahtacılar tahtayı yönetirken kapları bile yönetebilme durumları olabiliyor ve aylardır hisse de ne zaman bir ceza yesek ardı ardına gelen kaplar kesiliyor.

aslında gelen kaplarda özellikle gesan da insider olayı pek yok gibi neredeyse yok gibi iyi yönetiyorlar..

yeo ya çok iyi kap geldi smrtg güzel kap geldi kontr sağlam yatırım haberi verdi. ve bugün kontr e tahsisli sermaye artışı ile ortaklık geldi..

bugün bio da mesala ben bir gün önce nitelikli yatırımcı fon saglamak için bir kurumlar anlaştılar. bugün de büyük ortağı dogan holding 49milyon lot borsaya kote etmek için kap attı bende elimdekileri verdim. ama şimdi tekrar bakınca yanlış yapmışım gibi bir durumum oldu

şuan gerçekten piyasadaki tüm diğer hisselerde büyük piyasa yapıcıları ayar çekiyor gibi bir durum var. gelen sasa gelen hektas gelen smrtg ye girince dengesizleşti aynı bankalarda olduğu gibi.

bu son olayları Gesan yönetimine patronuna bağlamamak lazım.. ortalık durulunca yeni iş anlaşmaları gelecektir.

benim son zamanlarda üzgün olduğum konu tüm yatırımlar euro peaky uzerinden gitmesi
    Bu "piyasa yapıcılar"la zayıf yönetmelikleri ve borsa koşullarını istismar eden bazı kurumsalları ve onların maddi çıkarları için planlarını mı kastediyorsun? Yoksa daha gizemli hatta "politik" bir odak mı bunlar? Yoksa tüm bunların iç içe geçtiği daha da komplike bir durum mu var😟 Ayrıca eninde sonunda malum piyasa yapıcıların tercihlerine karşı bizim hissenin kısa vadede vereceği tepkinin ne olacağına dair ön görün var mı? Aklımda deli sorular😆

2.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Bağlantılar yapılıyor şirketin iş konusunda sorunu olacağını kesinlikle düşünmüyorum. Son çeyrek bile büyük bir sürprizle karşılaşabiliriz. Adamlar kapları ziyan etmesinler şimdi 😂 sular durulsun teker teker gelirler.
    Seni bile bu iyimserlikte görünce bir an Keko etkisi yarattın bende😇 İyi geldi. İnşallah dediğin gibi olur.

3.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Sana katılıyorum. Europower iştirakini parlatmaları ve ortaklık yapılarındaki Ali Cengiz oyunlarını andıran bildirimlerinden duyulan rahatsızlık ortada. Zaten bence piyasada da aynı tedirginlik hasıl olunca bedelsiz KAP'ı bile yeterince ilgi uyandıramadı. Patronun pay satışları v.s işindeki tuhaf işleri de görünce benim gibi sonradan dahil olanlar ayrı güzel maliyetlerden hisseyi tutanlar da ayrı memnuniyetsiz lik duymaya başladılar. Hadi bunlar aşılır,ortaklık öyle ya da böyle çatı firmaya ekstra değer katar falan diyerek durumu sindirmeye çalışalım. Peki zaten ilgili pazarda çok ciddi bir atılım olacak ve pek çok rakip şimidden ciddi montanlı iş bildirimleri de atmışken senin heybende hiçbir şey olmadığını hissettirir pozisyonuna ne demeli? Hele bir de kendi milyarlık çapına yakışmayan kıytırık siparişlerden başka ortaya bir şey koyamazsan sırf enerji pazarında ortaya çıkacak muazzam potansiyel seni nereye kadar götürebilir ki? Vallahi billahi ben en az sizin kadar ümitvar olmak istiyorum ama tüm bu sis bulutlarını dağıtacak "görkemli" bir KAP olmadıkça malesef hisse kan kaybedecek ya da en azindan cazibesini,ışıltısını zayıflatacak gibi görünüyor.
    Yaa hocam öyle bir yazmissinki bilmesek gesan mahalle bakkali rakipleri 3 harfli dev marketler. Gesan hiç kap atmasa bile senin rakip dediklerini 3 e 5 e katlar. Bu kadar karamsar olma.

4.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Seni bile bu iyimserlikte görünce bir an Keko etkisi yarattın bende😇 İyi geldi. İnşallah dediğin gibi olur.
    İnşallah sevgili dostum

5. Benim senaryom: bedelsiz onaylanana kadar tirt,mal toplamaca

Onaylandiginda baslar yine KAP yagmuru

Bolundugu yerden artik ne kdr kalkarsa???

Bolunmemis fiyatla 500-TL ye tum malimi veririm tahtaya.Benden alan da kazansin

Kap atılmaması veya ötelenmesinin hisseye coşku verdirmemek ve dolayısıyla tek fiyat uygulamasına maruz bırakmamak icin olabilecegi şeklinde bir düşünce oluştu bende de... Ne olursa olsun...Çok değerli bulduğum şirket yönetimi son 3 haftalik süreci bana göre basarız geçirmiştir ..Mesela gerek bedelsiz açıklaması gerekse yeni yönetmeliğe göre depolama başvurusu için resmi başvuru yapıldı mı ? Bilgi yok !! Her 2 kap ta da yönetim kurulu kararı alınmıştır denildi...Neden ? Resmi başvurular (epdk,spk vs)şuraya şuraya yapilmistir şeklinde yok...Somut gelişme yok...Bana garip gelmeye başladı bazı şeyler...ki bu şirketi ve yönetimini çok savunan biriyim...

Alıntı Originally Posted by bravoecho Yazıyı Oku
    Benim senaryom: bedelsiz onaylanana kadar tirt,mal toplamaca

Onaylandiginda baslar yine KAP yagmuru

Bolundugu yerden artik ne kdr kalkarsa???

Bolunmemis fiyatla 500-TL ye tum malimi veririm tahtaya.Benden alan da kazansin
    SPK başvurusu yok henüz. .Onay sürecini tahmin etmek zor bu yüzden ..

8.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Yaa hocam öyle bir yazmissinki bilmesek gesan mahalle bakkali rakipleri 3 harfli dev marketler. Gesan hiç kap atmasa bile senin rakip dediklerini 3 e 5 e katlar. Bu kadar karamsar olma.
    İnşallah öyledir,ben de öyle olduğuna dair yatırımımı yapmış vaziyetteyim ama inan ki tam bu muhabbetin üzerine şimdi twitter'da gezinirken Gesan'in sene başından bugüne aldığı tüm işleri firma,meblağ v.s tüm ayrıntılaryla gösteren bir döküm listesine rastladim. İnan buraya nasıl taşıyacağımı bilemediğim için paylasamadim ama belki siz de Gesan etiketinde bakınırken görmüşsunuzdur. Uyduruk bir listeye benzemiyordu ve Ekim ayında 1.300.000.000 şeklinde ciro artış ivmesi Eylüle göre küçük de olsa devam ederken Kasim'da 220 milyon civari bir rakamla yılın en zayıf cirolu ayı olmuş. Ha belki normaldir,mevsimseldir bilemiyorum ama konuya pek hakim olmasam da rahatsiz edici,keyif kaçırıcı bir done oldu malesef. Ama dediklerinize katılıuorum yine de. Tecrübesi,çapı ve yaptıklarıyla muazzam bir potansiyel vaadediyor.İnsallah fersah fersah ötesinde bereketli işlere imza atacaklardır.

Sayfa 15/827 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •