Sayfa 298/829 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon
Arama sonucu : 6628 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

bülten gelirse bu hava da nasıl olur oda ilginç genel çok çıkan hisse tayfasında aynı göruntu var.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    bülten gelirse bu hava da nasıl olur oda ilginç genel çok çıkan hisse tayfasında aynı göruntu var.
    Teşekkürler yorumun için abi. Aynnen biraz ponzi gibi oldu enerjiler. Ben tam 5 kez sattım ama hep iyi kaplarla geri geldim bu kez iyi utuldum))) kredili girmistim. Hayırlısı. Bülten gelsin artık ya. Yüzde 300 bedelsizin 100 ünü verdiler 200 TL olduk.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Teşekkürler yorumun için abi. Aynnen biraz ponzi gibi oldu enerjiler. Ben tam 5 kez sattım ama hep iyi kaplarla geri geldim bu kez iyi utuldum))) kredili girmistim. Hayırlısı. Bülten gelsin artık ya. Yüzde 300 bedelsizin 100 ünü verdiler 200 TL olduk.
    kredi yigidin kamçısıdır ) 17 aralıkta pis yakalanmıstım ama bu sefer normal yakalandım

pes etmeden bu piyasa da hatalarımızdan ders alacağız.

2 li tepe beynime kazıyacağım )))
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Smrtg 22 milyon dolalik panel siparişi almış. Bu boyutta bir siparişi gesan dan başkası veremez diye düşündüm.

5. Ne arz çıktı ne bedelsiz çıksada bu piyasada ne olur…

6. Ne dayak attılar be! La o kadar şey öğreniyorum ama kaç defa yaşamama rağmen olaganüstü düşüşler yaşanırken " Burada bitti artık,şimdi dönecektir artık" diye düşünüp bir türlü boşaltamiyorum elimi. Aksine gözüne far tutulmuş tavşan gibi bakıyorum ekrana. Hem de kaç defa yaşadım bunu.

Hadi şimdi toparlar,bak sonra pişman olursun deyip gün sonunda afedsrsiniz ama ..tümün ustüne oturuyorum.

Eskisi gibi karalar bağlamıyorum. Bu işin içinde günlük de dönemlik de şoklar var,elbet Allah'ın izniyle toparlar diyerek serinkanlı yaklaşıuorum ama şu endeks şelaleye dönerken elimi boşaltamayışıma çok içerliyorum seans kapanınca.

Yav Allah aşkına siz bu durumlarda ne yapıyorsunuz?

7. 175-190 aralığında konsolide olur ve ciddi alım fırsatı verir. Bu aralığın altı yok bence.

8.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Smrtg 22 milyon dolalik panel siparişi almış. Bu boyutta bir siparişi gesan dan başkası veremez diye düşündüm.
    Gesani biraz gözümüzde fazla büyüttük bence...

Sayfa 298/829 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •