Sayfa 822/826 İlkİlk ... 322722772812820821822823824 ... SonSon
Arama sonucu : 6606 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Bir hissenin çok gitmesi için çok düşmesi lazım.
    Siz bu formüle çok güvenmeyin naçizane.15 aylık ciddi bir yükselişin sindirmesi mevcut Gesan'da...vadenizi bilmiyorum ama beklenen veya hayal edilen tepkileri vermesi beklendiği zamanlarda olmayabilir. Şirket güzel, sektör güzel, bilançoyu da güzel bekliyoruz ama algoritmik işlemler hakim borsada, düşen hemen kalkmayabilir yani...

Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Siz bu formüle çok güvenmeyin naçizane.15 aylık ciddi bir yükselişin sindirmesi mevcut Gesan'da...vadenizi bilmiyorum ama beklenen veya hayal edilen tepkileri vermesi beklendiği zamanlarda olmayabilir. Şirket güzel, sektör güzel, bilançoyu da güzel bekliyoruz ama algoritmik işlemler hakim borsada, düşen hemen kalkmayabilir yani...
    En fazla 2 sene bekletir zaten yüksek enflasyon ortamında zamanı gelince hepsi mecbur gidecek. Düştükçe eklerim ve sabırla beklerim başka yapacağımız hamle zaten yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    En fazla 2 sene bekletir zaten yüksek enflasyon ortamında zamanı gelince hepsi mecbur gidecek. Düştükçe eklerim ve sabırla beklerim başka yapacağımız hamle zaten yok.
    2 sene bekletirse fabrikayı yakmaya gideriz hep beraber=) sabır varsa ve enflasyon kadar veya fazlası kadar kazanma takıntısı yoksa, sıkıntı yok zaten=)

Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    2 sene bekletirse fabrikayı yakmaya gideriz hep beraber=) sabır varsa ve enflasyon kadar veya fazlası kadar kazanma takıntısı yoksa, sıkıntı yok zaten=)
    Benim zamanım çok paraya da ihtiyacım yok. Elime nakit geçtikçe alırım.

5.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Benim zamanım çok paraya da ihtiyacım yok. Elime nakit geçtikçe alırım.
    Başarılar, bol kazançlar dilerim=)

6. Kötünün iyisi aylık kapanış geldi. 78 üstüne atmadıkça tatsız grafik ama güzel kap attı.

gesan para basıyor ama hisse yerlerde sürünüyor. hak ettiği değere ne zaman gelecek

8. Tavandan indi, neredeyse eksi kapatacaktı...

Sayfa 822/826 İlkİlk ... 322722772812820821822823824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •