Sayfa 549/828 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 6620 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Patron satar yabancı satarsa onay falan yoktur boşa hayal kurduk ben. Tam salak.... Zirveden aldim
    Stop edersen haberimiz olsun.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

2. Tabana göz dikti.

3. Düşerken hiç affetmiyor, - 5 den aşşasını düşmekten saymıyor kerata.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. buradaki en büyük kansızlık spk denilen kurumda, defalarca konuştuk firmanın arzdan gelecek paraya çok ihtiyacı var. buna rağmen ısrarla bizimkini onaylamıyor gidiyor arzdan gelecek bütün parayı cebine indirecek rezil bir patronun, rezil firmasının arzını onaylıyor.

dediğim gibi 1 yıl bu muhabbetler bol bol sürecek gibi o yüzden fevri kararlar almamak adına, zararlarada katlanarak geleceğine güvendiğim için bekleme kararı aldım. global hedeflere yürüdüğüne inanıyorum.

Herkes nasıl rahat ediyorsa planını öyle kursun derim zira bu köprünün ardından çok sular akacak daha.

5. Şirket iyi haberlerle hisseye destek olmazsa işimiz zor. Yarın da en azından bedelsiz onayı gelmezse sıkıntı

6.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    buradaki en büyük kansızlık spk denilen kurumda, defalarca konuştuk firmanın arzdan gelecek paraya çok ihtiyacı var. buna rağmen ısrarla bizimkini onaylamıyor gidiyor arzdan gelecek bütün parayı cebine indirecek rezil bir patronun, rezil firmasının arzını onaylıyor.

dediğim gibi 1 yıl bu muhabbetler bol bol sürecek gibi o yüzden fevri kararlar almamak adına, zararlarada katlanarak geleceğine güvendiğim için bekleme kararı aldım. global hedeflere yürüdüğüne inanıyorum.

Herkes nasıl rahat ediyorsa planını öyle kursun derim zira bu köprünün ardından çok sular akacak daha.
    şirketin vizyonuna guvenmesem bir dk durmam ama gercekten hem spk hem de tahtacı gerçekten bıktırdı bizleri bu gel git ler psikoojımizi bozuyor..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Grupta da bilanço iyi denmişti demek ki iyi değilmiş
    bilanço iyi ama beklenilen bilanço geldi biz bile tahmin ettik. daha iyisi gelmeliydi.

beklenti bitince satıyorlar ama bu şekilde de basmak ayıptır.

hem endeks vuruyor hem tahtacı vuruyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sanırım bu hafta geliyor bedelsiz veya arz onayı...Dün ve bugünkü hareketler sanki bunun göstergesi....

Sayfa 549/828 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •