Sayfa 355/826 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 6606 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gesanın psikolojisi fena bozulmuş...acilen bir tavan lazım..eski gesana dönüşmesi gerek..yok mu bir babayiğit ??
    usta bir hisse bölündükten sonra dolaşımdaki lot sayısı artar tahtacıda hisseyi baskılar aşşalara çeker ucuzdan mal toplamak için gesanın tahtacısı bu işe bölünmeden önce başlamış anlaşılan.

2. Sakın bu ortamda yorum yapanların gazına gelmeyin kendi bildiğinizi yapın
    Araştırın bu işi öğrenmeye çalışın

Gaz verenlerin / roketçi tayfanın balon olduğunu son on günde öğrendiniz / inşallah öğrenmişsinizdir

Hafta sonu görüşmek dileğiyle

Taner hocayi dinlemedik.

3. Sayın fenerbahçeli yatırım yaparken sadece birilerinin analizine göre kolaycılığa kaçıp yatırıp yapıp sonrada işler beklendiği gibi gitmeyince hemen birilerini suçlamak hiç adil değil. Benzer süreçler bütün hisselerde yaşanmıştır. Başkalarını suçlayarak kolaycılığa kapılanların, benzer kayıpları yaşamaları muhtemeldir. Tek faydası vardır, başkalarını suçlayınca kendini temize çıkarmış olursun.

4. Galiba iyice toplamadikca goturmeyecekler. Bu da dusulerde enerjilerin hızlı dusecekleri ama yukselislere ayak uydurmayacakları anlamına gelir. Bize düşen sabırlı olmak.

5. Bu hafta da arz yok bakalım.

6.  Alıntı Originally Posted by alkabus Yazıyı Oku
    Sayın fenerbahçeli yatırım yaparken sadece birilerinin analizine göre kolaycılığa kaçıp yatırıp yapıp sonrada işler beklendiği gibi gitmeyince hemen birilerini suçlamak hiç adil değil. Benzer süreçler bütün hisselerde yaşanmıştır. Başkalarını suçlayarak kolaycılığa kapılanların, benzer kayıpları yaşamaları muhtemeldir. Tek faydası vardır, başkalarını suçlayınca kendini temize çıkarmış olursun.
    Ben kimseyi suclamadim. İlk günden beri sadece art niyetli patronu sucladim. Suçladığım şey kendim
    . İyi okuyalım sayın albakus. Hayırlı kazançlar. İnşallah diptir buralar artık. Bank of alıyor gibi

7. yıpratmayın kendinizi en fazla 2-3 dönem bilançosuna kalmaz müthiş ciro ve karlılık oluşacak ...Tamam biraz fazla dayak yedik ama her gecen dönem yukselerek gidiyoruz iş anlamında ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. Bence de tutun hisseyi. Yüzde 55 çıkarsa zirveye geelck İns.

Sayfa 355/826 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •