Sayfa 563/826 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 6608 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Sen neden üzerine alındın Mehmet yün kardeşim anlayamadım , dediğim şeyi başka bir arkadaş yazmıştı... Zamanım olmadığı için bir boşlukta kısaca bakmıştım Ama senin yazdığını görmedim , sen de güzelleme yaptıysan ki okumadım seni o zaman neden güzelleme yaptığını veya neyi anlatmak istediğini tekrar yazar mısın Ya da ben tekrar okuyayım ilk firsatta..selamlar...
    yanlış anlaşılma olmuş

Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Sen neden üzerine alındın Mehmet yün kardeşim anlayamadım , dediğim şeyi başka bir arkadaş yazmıştı... Zamanım olmadığı için bir boşlukta kısaca bakmıştım Ama senin yazdığını görmedim , sen de güzelleme yaptıysan ki okumadım seni o zaman neden güzelleme yaptığını veya neyi anlatmak istediğini tekrar yazar mısın Ya da ben tekrar okuyayım ilk firsatta..selamlar...
    benimki genel sisteme serzeniş şirketlerin kolay yoldan para kazanması vs vs kusura bakma
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Açıkçası şirket ucuza TL kredi bulabilirse europower hiç arz etmemesini dilerdim. Böyle bir şirketin ne kadar büyük ortaklığı bizde olsa o kadar iyidir. Ama TL kredi bulamıyor galiba
    keşke öyle olsaydı daha guzel olurdu ama süreç başladı ve uzuyor gitgide...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    keşke öyle olsaydı daha guzel olurdu ama süreç başladı ve uzuyor gitgide...
    bu arz hisse için sanki dezavantaj oldu süreç uzadıkça...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

ulan citi kafamı karıştırıp duruyorsun

citi tekrar 1.923.668 bandına geldi bakalım daha yolda dün ve bugün 72bin adet var az daha yüklense 2milyonun üzerine atacak hisseyi..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. 5 dk lıkta yükselen desteğine en geç 20 dk içinde değecek. 268-71 denemesi gelebilir.
    Desteği kırarsa aşağı salar. Bu ortamda yükselmesi gerek. Az sonra bi hareketle başlar.. bakalım hangi yöne karar verecek.

7.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Cevap vermemem söylemlerinize bir yanıt olmadığı anlamına gelmiyor.Ben iddia ettiğiniz gibi SPK yı savunmuyorum ya da güzellemiyorum.Dediğim şu "spk nın gesana özel bir ayrımcılık yaptığını düşünmüyorum.Böyle düşünmek için elimde veri yok." Yaklaşık 2 aydır her hafta arz-bedelsiz beklentisi yaratıp insanları yönlendirmeye çalışanların bilgisiz ya da iyi niyetli olmadığını da söyledim çünkü mevzuatta onay için belirli bir süre ya da sıra söz konusu değil. Gecikme var ise Spk nın da kendine göre gerekçeleri vardır.Her iki tarafı dinlemeden yargıda bulunmak doğru değil.

Değerli arkadaşım bu cümlelerden rahatsız olup savunmaya geçmeye, bir takım ithamlarda bulunmaya hiç gerek yok.İşi oluruna bırakalım.Zamanı gelince onaylanacak ya da gereği neyse yapılacaktır.
    Hisse beklentilerimiz dahilinde yürümüyor.Bu yüzden hepimiz biraz gerginiz.
    Hayırlısı olsun diyelim.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Cevap vermemem söylemlerinize bir yanıt olmadığı anlamına gelmiyor.Ben iddia ettiğiniz gibi SPK yı savunmuyorum ya da güzellemiyorum.Dediğim şu "spk nın gesana özel bir ayrımcılık yaptığını düşünmüyorum.Böyle düşünmek için elimde veri yok." Yaklaşık 2 aydır her hafta arz-bedelsiz beklentisi yaratıp insanları yönlendirmeye çalışanların bilgisiz ya da iyi niyetli olmadığını da söyledim çünkü mevzuatta onay için belirli bir süre ya da sıra söz konusu değil. Gecikme var ise Spk nın da kendine göre gerekçeleri vardır.Her iki tarafı dinlemeden yargıda bulunmak doğru değil.

Değerli arkadaşım bu cümlelerden rahatsız olup savunmaya geçmeye, bir takım ithamlarda bulunmaya hiç gerek yok.İşi oluruna bırakalım.Zamanı gelince onaylanacak ya da gereği neyse yapılacaktır.
    Hisse beklentilerimiz dahilinde yürümüyor.Bu yüzden hepimiz biraz gerginiz.
    Hayırlısı olsun diyelim.
    Cok teşekkür ederim nazik açıklamanız için.. .. Ama SPK görüşümün arkasındayım.. Elbette veri ortaya koymak imkansız...Ama çok iyi niyet olduğunu da düşünmüyorum.. İşleyişler az çok ortada...Umarım herşey gönlümüzce olur..Selamlar...

Sayfa 563/826 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •