Sayfa 811/827 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821 ... SonSon
Arama sonucu : 6610 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Testere yapan hisse yatırımcısını bıktırır. Fakat eninde sonunda 50-100 katına gider. Allah hepimize bol bol sabır versin. Bu firma çok iyi yerlere gelecek.

2. 2024 sonu piyasa değeri 100 milyarı geçerse ekmek yedik diyebiliriz. 37 milyar şu an...

3. Gesan saçını taramaya devam ediyor... Yüzde 20-30 çıksa zaten patron devreye giriyor mg hissesinde

Bu hisse 2021 yılında halka arz olmuş. Bence daha borsada çok uzun yolu var. 3-5 sene yatay gitse bile çok büyük potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Kademeli toplayıp lot sayısını arttırmaya odaklanacağım.

5. Kontr bir haftada yüzde 25 çıktı. Bu aynı. Hikayesi olan hisse çok malesef en dandigi bu çıktı

6.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Bu hisse 2021 yılında halka arz olmuş. Bence daha borsada çok uzun yolu var. 3-5 sene yatay gitse bile çok büyük potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Kademeli toplayıp lot sayısını arttırmaya odaklanacağım.
    Bu rasyolarla daha fazla yatay gitme ihtimalini çok düşük görüyorum. Sektörünün en ucuz rasyolarına sahip. Yıl sonu bilançosu geldiğinde rakamlar daha da iyileşecek.

Bir yandan devlet teşvikleri bir yandan Avrupa'nın 2030 sıfır karbon hedefi, gelen güzel bilançolar vs. her şey hem hissemiz hem sektör adına olumluyken daha ne kadar bu baskıyı sürdürebilirler bilmiyorum ama umarım yeterince mal toplamışlardır.
    "Boğa piyasaları kötümserlikle doğar, şüphecilikle büyür, iyimserlikle olgunlaşır, coşkuyla ölür”

Alıntı Originally Posted by Kyabalion Yazıyı Oku
    Bu rasyolarla daha fazla yatay gitme ihtimalini çok düşük görüyorum. Sektörünün en ucuz rasyolarına sahip. Yıl sonu bilançosu geldiğinde rakamlar daha da iyileşecek.

Bir yandan devlet teşvikleri bir yandan Avrupa'nın 2030 sıfır karbon hedefi, gelen güzel bilançolar vs. her şey hem hissemiz hem sektör adına olumluyken daha ne kadar bu baskıyı sürdürebilirler bilmiyorum ama umarım yeterince mal toplamışlardır.
    şahsen ben yeterince mal toplamadım. fakat bu hissede küçük yatırımcı baya fazla. acaba bunları dökmeden hisseyi götürürler mi ?şirket zaten temettü vermiyor yine bedelsiz sermaye arttırırsa gesan geleceğin hektaşı ve sasası olur.

8. Değişik şekilde al sat yaptım ve bugün 77 lira(200 ema) ortalamayla büyük kısmını yerine koydum. Teşekkür ediyorum borsa tanrılarına. Sanırım 72-69 liraya da değdirirler seçime kadar; zira 300 günlük emayı her hisse tadacaktır gibi gidiyor borsanın gidişatı. Ki Gesan da 200 emayı 74-80 bandında bir daha görmem şeklinde bakıyordum gidişata...300 neden olmasın...Şahsi fikrim böyle, tavsiye değildir.

Ayrıca, Europower ve Gesan toplamı 70 milyar bandında gidip geliyor.(Astor 130 milyar tl) Böyle bakınca gayet cömert davranmış denebilir borsa tanrıları; fakat trafo üretim hattı, Sun Junior-Arçelik ortaklığı bilançolara karışınca, piyasa değeri Astor'u geçmezse o zaman basarım İstinye'yi.

Sayfa 811/827 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •