Sayfa 402/826 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 6608 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. röportajı şimdi bende dinledim çok güzel bilgiler var ama bu bilgileri sagolsun burdaki arkadaşlar aylar öncesinden defalarca pekiştirdiler o yuzden satmadık satmıyoruz....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Buyuk ihtimal kendiside buraları okuyor birde siemensle taseronluk anlaşmamız var onların adına bazı parçaları üretecektik onu söylemeyi unuttu...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Aramızda para toplayalım ne kadar zararın varsa karşılayalım yeter ki alfas ve gesan dan uzak dur
    20 bin tl kadar zararim var haciabi ;) karsilarsaniz cidden bir daha almam

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    20 bin tl kadar zararim var haciabi ;) karsilarsaniz cidden bir daha almam
    Tamamdır.Ekstre at.Karşılayalım.)
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Tamamdır.Ekstre at.Karşılayalım.)
    Bu bir pes ediş olma mı Kazanicazdir ya öyle hemen pes etmek yok Eyvallah İns kimse zararda kalmaz

6. Videoyu tekrar izledim.Yeni öğrendiğim bilgiler 1-Trafoda %35 pazar hedefleri olduğu 2-Cironun çoğunun elektrik iletim hattı vs işinden geldiği.Gesan'a ait diğer bilgilerin çoğu burada da yazıldı.İlaveten diğer firmaları da(rakipleri) biraz öğrenmiş olduk.Neticede bence çok iyi bir söyleşi olmuş.Umarım başkaları da bu tür videolar yapar.Ne kadar tanınırsak o kadar iyi olur bence.

7. Videonun etkisi büyük, bence herkes olabildiğince tekrar tekrar sürekli gesan etiketiyle birlikte retwit ederek bu bilgilerin unutulmamasini saglamaliyiz. Bu bilgiler gerçek ve bu bilgilere ne kadar çok yatırımcı ulaşırsa hisse üzerinde spek bofa robot etkisi azalir. Bugun sasa ve hektas bu noktaya hergun büyüyen yatırımcı kitlesinin önüne çıkan herseyi ezmesi ile geldi. Artik durdurmak için tekrar eden spk cezalari patron demecleri vb kullanmaya başladılar . Hisse hakkettiği yere gerçek yatirimcilarla gelir. Yoksa gördüğümüz üzere bofa en fazla ikinci gün aldigini basıyor. Spek 3 gün yukseltip 2 günde yuzde 80 ini geri aliyor. Pis ediyorlar tahtayi ,milleti tiksindiriyorlar . Temel olarak belki ederini bulacak ama bizim umdugunuz zamanda oldurmuyorlar

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bu bir pes ediş olma mı Kazanicazdir ya öyle hemen pes etmek yok Eyvallah İns kimse zararda kalmaz
    240 dan aldıysan yüksek bir rakam değil.Dün bende ekledim aynı fiyattan.Yarın bile üzerine çıkar inş.Bol kazançlar.

Sayfa 402/826 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •