Sayfa 755/826 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805 ... SonSon
Arama sonucu : 6606 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Yarasın afiyet olsun...
    Hep beraber METEHAN...
    Hiç görünmez oldun buralarda !!

2.  Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    Hep beraber METEHAN...
    Hiç görünmez oldun buralarda !!
    Buralardayım genel kurula katıldım agırlıgı yüzde 60 power yüzde 40 ge san yaptım ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Topicten de anlaşılacağı üzere biz bize kalmışız. Bölünmeden önce 50-60 liradan pozisyon açmayıp 250 lira üzerinden pozisyon açanların sızlanmalarını çok dinlemiştir. Bölündükten sonra tekrar 250 lira olunca yine pozisyon açarlar
    Tek lot satmadım ,hatta hafif arttırdım düşüşte.Hatırlayan var mı bilmem ,bölünmeden önce lot sayımı paylaşmıştım..Tepki çekmemek için paylaşmıyorum şu an .Ama doğru ,eskilerden fazla kimse kalmamış.

4. Yolumuz uzun Allah nasip ederse.. geçen sene bu ayda giriş yapmıştım bende 😊

5.  Alıntı Originally Posted by maozcan Yazıyı Oku
    Yolumuz uzun Allah nasip ederse.. geçen sene bu ayda giriş yapmıştım bende 😊
    Uzun da bi gün de çoktığı yerde duruverse iyi olacak

6. Günaydın herkese,güzel bir haber bence,

Yeni dönemin hedeflerini paylaşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Bayraktar, 2035 yılına kadar 200 milyar dolarlık proje için adım atılacağını söyledi. Bayraktar, özellikle rüzgar ve güneşte iddialı hedefler koyduklarını anlattı.

https://www.aksam.com.tr/ekonomi/ene.../haber-1381563

7. Millet gesanı bırakmış eupwr ye yükleniyor. Piyasa değeri yakalayacak neredeyse.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Şirketimiz, WELTEW HOME (MELTEM MODÜLER MOBİLYA KOLTUK SANAYİ VE TİC. A.Ş.) ile Bursa İnegöl'de bulunan fabrikalarına, Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği'nin 5.1.h maddesi kapsamında Çatı Öztüketim Güneş Enerjisi Santrali yapılması hususunda anlaşmaya varmıştır. Anlaşma bedeli vergiler hariç toplam 1.200.000, -USD'dir. (Birmilyonikiyüzbin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile anlaşma bedeli vergiler hariç 31.380.000, -TL)

Sayfa 755/826 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •