Sayfa 821/826 İlkİlk ... 321721771811819820821822823 ... SonSon
Arama sonucu : 6606 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    10 Mayıs 2023'te yani genel seçim öncesi tüpraş,thy,kardemir ve gesan vardi elimde. Ve ıst üste gelen depremdi,seçimdi derken çöp haline gelmişti hisseler. Doların 19.5 oldugu ongüm tüpraş 70 lirayken bugünkü kurda 115 lira yapiyor. Güncel fiyatı 170 lira yani reel olarak çöp fiyatinin %50 üzerinde. Thy 120 liraydi simdi bu hesapla 192 yapiyor. Simdi güncel olarak 285 lira ve reel olarek çöp fiyatının %50 üzerinde. Kardemir 14 lirayken bugün 23 liraya tekabül ediyor çöp fiyatı ve güncel değeri 23 lira. Yani kardemir milim oynamamis ve o günkü çöp fiyatinda. Peki ya Gesan? O güm 46 liraymiş. Yani çöp fiyatinin bugünkü karşılığı 77 liraya denk düşerken güncel fiyati malumunuz 64.8 Yani reel olarak.o günkü çöp fiyatinın bile %20 gerisinde!!!!! Bunun izahı olamaz arkadaşlar!
    Teşekkür ederim sayın Ömür, çok güzel bir açıklama olmuş. Kesinlikle ama kesinlikle satmayı düşünmüyorum ama maalesef kuyruk acımız da çok taze daha. Maliyet 112 civarında sabırla taşımaya devam ediyorum. Artık evladiyelik bir hisse oldu benim gözümde.

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün 8. Kez aşağıdan ekledim. Maliyetim 70 tl. Bu seviyeden yüzde 20 daha düşerse elimdeki lotun 2 katı kadar daha ekleyecem. Bir hissenin çok gitmesi için çok düşmesi lazım.

3. Şirketimiz, Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü Tesisler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ‘'İvedik Pompa İstasyonu Çatı Tipi Güneş Enerji Santrali'' konulu ihaleye katılmış ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. olmuştur. İhale baz bedeli KDV hariç 107.318.000, -TL'dir. (Yüz yedi milyon üç yüz on sekiz bin Türk lirası)

İhale ile ilgili gelişmeler, kamuoyu ve yatırımcılarımıza bildirilecektir.

Saygılarımızla,
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Şirketimiz, Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü Tesisler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ‘'İvedik Pompa İstasyonu Çatı Tipi Güneş Enerji Santrali'' konulu ihaleye katılmış ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. olmuştur. İhale baz bedeli KDV hariç 107.318.000, -TL'dir. (Yüz yedi milyon üç yüz on sekiz bin Türk lirası)

İhale ile ilgili gelişmeler, kamuoyu ve yatırımcılarımıza bildirilecektir.

Saygılarımızla,
    Bu kadar iş ve ciro beklentisi varken sasa gibi uçacağına yerin dibine girdi bu gidişler 40-50 li fiyatlarıda göreceğiz.

5.  Alıntı Originally Posted by cilginfenci Yazıyı Oku
    bu kadar iş ve ciro beklentisi varken sasa gibi uçacağına yerin dibine girdi bu gidişler 40-50 li fiyatlarıda göreceğiz.
    o fiyatları görmeyiz ama gerçekten bunalttı artık ..elektirk zammından sonra bir ivme yakalamasını bekliyorum..bu fiyatlarda kelepir bence...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Can sıkmaya gerek yok, 2 ay içinde gelecek bilanço, görürüz o zaman durumları=) 2 ay nedir...

Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Can sıkmaya gerek yok, 2 ay içinde gelecek bilanço, görürüz o zaman durumları=) 2 ay nedir...
    Aşağıdan alacak hala nakit param var. Acelemiz yok.

8.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Aşağıdan alacak hala nakit param var. Acelemiz yok.
    68,275 benim de maliyet, sanırım bir daha ancak 57 altına sarkarsa alırım, daha almam-alamam, olanları izlerim=)

Bol şans herkese=)

Sayfa 821/826 İlkİlk ... 321721771811819820821822823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •