Sayfa 762/827 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812 ... SonSon
Arama sonucu : 6611 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    1,5 yıldır enerjileri izleyip almaya cesaret edememiş,bu yüzden kârdan çok para kaybetmiş biri olarak dayanamayıp geçen hafta gesan ve alfas aldım (Acemi1i nin mesajından etkilendim, sağolsun.Zarar etsem onu sorumlu tutmam,karar bana ait çünkü.O zaten alın demedi,ben hektşları satıp alfas,gesan alıyorum dedi)

Gesan tutan arkadaşlar bu hissede ne kadar kalmayı düşünüyorsunuz.Hedefiniz süre vererek nedir, yatırım tavsiyesi olmamak kaydıyla yazabilirmisiniz

Bol kazançlar
    Benim bunu sormamdaki amaç enerji sektörünün önümüzdeki kaç yıl boyunca cazip olacağını düşündüğünüzü öğrenmek.
    Yani sorumu şu şekilde de değerlendirebilirsiniz: Önümüzdeki 5 yıl içinde enerji sektörünün durumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    1,5 yıldır enerjileri izleyip almaya cesaret edememiş,bu yüzden kârdan çok para kaybetmiş biri olarak dayanamayıp geçen hafta gesan ve alfas aldım (Acemi1i nin mesajından etkilendim, sağolsun.Zarar etsem onu sorumlu tutmam,karar bana ait çünkü.O zaten alın demedi,ben hektşları satıp alfas,gesan alıyorum dedi)

Gesan tutan arkadaşlar bu hissede ne kadar kalmayı düşünüyorsunuz.Hedefiniz süre vererek nedir, yatırım tavsiyesi olmamak kaydıyla yazabilirmisiniz

Bol kazançlar
    Üstad, son 6 ayda geçmiş sayfalarda yapılan yorumları okumanızı salık veririm. 2 saatinizi almaz. Aslında pozisyon açmadan önce okusaydınız daha anlamlı olurdu ama en azından büyüyen, yeni yatırımlar yapan, yeni ürünler çıkartan, yeni pazarlara giren, yurtdışında üretim yapma hedefi olan bir firmaya ortak oldunuz. Çeyrekler geçtikçe F/K'ların düşeceğini göreceksiniz. Bizler gibi, maliyetleri bölünme öncesi iki haneli rakamlarda olanların tuzu zaten kuru. Bir hissemiz 4 hisse oldu ve maliyetlerimiz dörtte birine indi. Bugün yüksek hacimle tavan yapmadan sağlıklı bir şekilde yoluna devam etti. Dövizin artışı ve sözleşmelerimizin %90'ının dövizli olması, bizim gibi yüksek oranda karda oturanların da vadelerini uzattı. Gesan'da haber akışı bitmez. En önemlileri; kısa vadede sunjunior, orta vadede yurtdışı yatırımı, uzun vadede ise Peak'in halka arzını bekliyorum.

Biz sakin olup plana güveniyoruz.

3.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku

Bol kazançlar
    Hoşgeldiniz hocam. Ben yaklaşık 1 yıldır buradayım. 2024 sonuna kadar elimde tutmak istiyorum ama başarabilecek miyiz bilmiyorum. eski dostlar birer birer düküldüler.

yatırım tavsiyesi değildir.

4. Cevap yazan arkadaşlar teşekkür ederim hoş buldum.
    Acemi1i arkadaşım hektaştan çıkıp Alfas ve Gesana geçeceğini yazdıktan sonra şirketleri araştırdım.Geçen yılki toplam satışın çok daha fazlasını bu yıl şu ana kadar yaptıklarını biliyorum.
    Geçmiş 1 ayı okudum ama Muzaffer arkadaşın dediği geriye doğru en az bir 6 ay okumayı düşünüyorum.
    Benim için en önemli konu bu satışların önümüzdeki kaç yıl boyunca korunup artırılabileceği.

Bilgisini paylaşan,paylaşacak ortaklara teşekkür ederim,her gün okuyorum, ortaklığım devam ettiği, ömrüm yettiği sürece okuyacağım paylaştığınız değerli bilgileri.

Sağlıklı,huzurlu,az stresli,bol kazançlı günler dilerim hepimize.

5.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Herkese tekrar merhaba. Hatırlayanlarınız olacaktır, şirkete hep güvendiğimi,çok iyi yerlere geleceğini hep vurguladım. Ama patronajından hiç memnun olmadigimi da hep belirttim.
    Gel zaman git zaman yine karşı koyamayıp parça parça maliyet düşürerek 56 civarından 3500 lot aldım.
    Patronajından yaka silksem de bu Gesan'dan bir türlü kopamıyorum😀
    Canınızı sıkmayın dostlar,güzel günler yakındır.
    Sadece 13 gün önceymiş ve son cümleme özellikle dikkat😇

6.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Diğer şirketleri teferruatlı incelemedim ama Gesan çatı şirket olarak hepsini içinde barındırıyor. Onun yeri bambaşka. Çok uzun olmayan bir gelecekte bütün hepsini geçecektir.
    Bunu tüm aklım ve kalbimle söylüyorum ki Gesan,enerji sektöründe çoook ama çoookk sıradışı bir konuma gelecek.
    Sadece ve sadece patronajı ve tahta hareketleri adamı sinir ediyor ama olacak o kadar diyelim. Cünkü en nihayetinde burası Türk Borsasi. 🤷*♂️
    Bu da 10 gün önce ve aklımın ve kalbimin beni yanıltmadığını hissediyorum😇

7. Şu an elimde Gesan yok. Güzel bir kâr alıp baska hisseye geçtim ama bu hissenin ve özellikle bu forumun bende yeri başka! Gesan prim yapsa da yapmasa da ara ara uğruyor,bakınıyorum ama böyle güzel gidince selam vermeden edemedim😇 Keşke ben de gel-gitlere göğüs gerebilecek sabıra sahip olabilseydim ama malesef hala o kadar tecrübe kazanamadım.
    Hep dediğim gibi kim ki çelik gibi sinire ve evliye gibi sabra sahipse Gesan onu çok ama çok mutlu edecektir. Allah hepimizin kazancını daim etsin insallah.
    Bu arada kabul edin ayağım uğurlu geldi.😇

Sayfa 762/827 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •