Sayfa 777/829 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827 ... SonSon
Arama sonucu : 6628 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. 680.749.000.

2.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    680.749.000.
    Nasıl buldunuz?

3. Geçen sene 2. çeyreğin yaklaşık 3 katı.
    Harika bence.
    Eeeee artık bu akşam çay içmeyivereceğim.
    Yarından itibaren çaya devam tabi.
    Çaysız olmaz.

4. Eupwr 712 mil
    Gesan 681 mil

Karsilaştirmak doğru mu bilmem ama bana az gibi geldi ! sonuçta konsolide en az 1 milyar bekliyordum...

Özkaynaklarda ki artış mükemmel..
    Ytd dyt tyd

5. Yarın 13 milyon lotun satışı başlayacak, blok satış kap ı bekliyeceğiz artık...
    Ytd dyt tyd

6. Çeyreklik kar nir önceki dönemle aynı. Hep artarak giderken bu çeyrek yerinde saymış. 2. Çeyrekte bir durgunluk vardı iş ilişkilerinde de. İlk çeyrekteki hız kesilmişti.
    Şu da var tahsilatlar yıl sonuna doğru tamamlandığı için yıllık kar çok daha iyi gelebilir.
    Kötü blanço değil. Ama rekor bilanço da değil. Bu enflasyon ortamında ortalama bir bilanço diyebiliriz.
    Bu konularda uzman değilim. Acemice kendimce yorumumdur. Konunun uzmanı dostların yorumlarını bekleyelim.
    Bakalım piyasa tahtacı ve patronlar ne yapacak?

7. Harika bir bilanço EUPWR dan daha az gibi gözüken kar sizi yanıltmasın ,gesan %300 bedelsizle bölündü ,bu 115 milyonluk gesanın karıdır ki müthiş güzel bir bilançodur ,asıl kar patlamasını 460 mişyomluk sermayenin karını üç ve dördüncü çeyreklerde göreceğiz tutabilirsek tabi ,asıl filim o zaman başlayacak kağıdın en az bir kaç kat yürüyeceğini öngörüyorum

8.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Çeyreklik kar nir önceki dönemle aynı. Hep artarak giderken bu çeyrek yerinde saymış. 2. Çeyrekte bir durgunluk vardı iş ilişkilerinde de. İlk çeyrekteki hız kesilmişti.
    Şu da var tahsilatlar yıl sonuna doğru tamamlandığı için yıllık kar çok daha iyi gelebilir.
    Kötü blanço değil. Ama rekor bilanço da değil. Bu enflasyon ortamında ortalama bir bilanço diyebiliriz.
    Bu konularda uzman değilim. Acemice kendimce yorumumdur. Konunun uzmanı dostların yorumlarını bekleyelim.
    Bakalım piyasa tahtacı ve patronlar ne yapacak?
    Benmi yanlış görüyorum. Çeyreklik karı 161'den 628'e çıkmış.

Sayfa 777/829 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •