Sayfa 273/829 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 6628 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Hisse ben çıkınca genelde yukseliyo. 241 ortalama ile yüzde 80 bosalttim. Sizin için feda ettim kendimi . Bol kazanclar

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Hisse ben çıkınca genelde yukseliyo. 241 ortalama ile yüzde 80 bosalttim. Sizin için feda ettim kendimi . Bol kazanclar
    hayırlı uğurlu olsun..yolun açık olsun...şu anda çok hareketli olan heyecanlı hisseler var..onlar seni bekliyor...buraları seni kesmez..burada cefa çekmek var ,emek vermek var...geleceğe güvenmek var...buraları kısa vadecilere göre değil...heyecan arayanlara göre de değil...herkes gönlüne göre kazansın...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hayırlı uğurlu olsun..yolun açık olsun...şu anda çok hareketli olan heyecanlı hisseler var..onlar seni bekliyor...buraları seni kesmez..burada cefa çekmek var ,emek vermek var...geleceğe güvenmek var...buraları kısa vadecilere göre değil...heyecan arayanlara göre de değil...herkes gönlüne göre kazansın...
    Bol kazançlar, teşekkür ediyorum hocam.

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bol kazançlar, teşekkür ediyorum hocam.
    herşeye rağmen iyi kazandığını düşünüyorum...umarım gesan gibi bir hisseyi daha yakalarsın...tekrardan yolun açık olsun...biz kalanlar kemik gesan yatırımcılarıyız...daha görmek istediğimiz çok şey var...önce bedelsizi görüp bölünmek istiyoruz...ardından europowerin arzını görmek istiyoruz...ardında sunjuniorun ve artacak trafo üretiminin olumlu etkilerini görmek istiyoruz..ardından enerji depolama işlerinin bize yansımalarını görmek istiyoruz...bu yıl artacak ciro ve karlara şahit olmak istiyoruz...sektörümüz güzel...şirketimiz de güzel...gerisi de sabır işi artık...anlayacağın bize çile çekmek kalıyor...sonunda da bu çilenin meyvelerini yemek istiyoruz..belki bir gün temettü şirketi bile olabiliriz..bakalım kime ne kadar nasip olacak ?? sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Bu başlığı şu anda 17 kişi okumaktadır. (1 üye ve 16 ziyaretçi)

keko

aylar sonra tekrardan tek başıma kalıp kendi kendime konuşmaya başlayacağım galiba....

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 17 kişi okumaktadır. (1 üye ve 16 ziyaretçi)

keko

aylar sonra tekrardan tek başıma kalıp kendi kendime konuşmaya başlayacağım galiba....
    Üzülme ben sana arkadaşlık ederim..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    aman sen bir yere ayrılma bari... sonra bu gesan kekoyu delirtti derler...

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    metehan hocam tek değilsiniz, sessizce pozisyonumuzu koruyoruz...

Sayfa 273/829 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •