Sayfa 825/826 İlkİlk ... 325725775815823824825826 SonSon
Arama sonucu : 6608 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Eskiden hacim rekoru kıran hissenin haline bak. Terkedilmiş. Bunu da hakediyor
    Endeks rekor kırarken bu zirvesine çıkması için yüzde 60 çıkmalı. Yazık ettiler garibana
    Patron mal çakinca böyle oldu. Operasyon hissesine dönmüş. 83-84 üzeri atarsa dikkatleri çeker ytd
    2 yılda 20 kat gitti. bence biraz dinlendirecekler. 2025 de bilançolara yansıyınca karlar bence o zaman hareket başlar. şahsen ben 2024 yılını kafadan çıkardım. 64-70 arası tekrar alıma geçerim eğer nakit bulabilirsem.

2.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    2 yılda 20 kat gitti. bence biraz dinlendirecekler. 2025 de bilançolara yansıyınca karlar bence o zaman hareket başlar. şahsen ben 2024 yılını kafadan çıkardım. 64-70 arası tekrar alıma geçerim eğer nakit bulabilirsem.
    Her şey mümkün ama tahtada para kazanmanin tadına vardiysa patron bir aksiyon deneyebilir yine

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Grafiklerden çok net belli...Dip fiyatlardan sabırlı şekilde alınıyor....Sonra bir anda maden bulmuş gibi yukarı gidiyor, sonra da o maden kaybolmuş gibi gerisin geriye aylarca düşüyor..
    Tabi fiyat yukarıdayken o an bunu görme şansı zor ..
    Şu anda da aynı süreç yaşanıyor...
    Tekrar yukarı alacaklardır. Ben teknik olarak mayıs haziran gibi hareketlerin başlayacağını düşünüyorum..
    Gerçekten 6 ay düştü, bel kırdı.

Değerli gesan yatırımcıları elimdeki bir miktar para geçti. Sizce tekrar 65 tl civarına gelme ihtimali var mı ? Yoksa bu seviyelerden kademeli alınır mı ? En son 64 olduğunda baya aldım. Tekrar bu seviyeye gelirse harika olur.

5.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Gerçekten 6 ay düştü, bel kırdı.
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Grafiklerden çok net belli...Dip fiyatlardan sabırlı şekilde alınıyor....Sonra bir anda maden bulmuş gibi yukarı gidiyor, sonra da o maden kaybolmuş gibi gerisin geriye aylarca düşüyor..
    Tabi fiyat yukarıdayken o an bunu görme şansı zor ..
    Şu anda da aynı süreç yaşanıyor...
    Tekrar yukarı alacaklardır. Ben teknik olarak mayıs haziran gibi hareketlerin başlayacağını düşünüyorum..
    Herkes buradaymış... Enerji enerji dediler, başımızın etini yediler... Grafiklere bakınca bel kırmaca modu net bir şekilde gözüküyor...

Ama diğer taraftan işler tıkırında gözüküyor...

6. Selam paydaşlar bende eskiler hep gitti diyordum ama burdaymışlar.Bakalım eskilerden başka kim var. Herkese saygılar sevgiler.

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Herkes buradaymış... Enerji enerji dediler, başımızın etini yediler... Grafiklere bakınca bel kırmaca modu net bir şekilde gözüküyor...

Ama diğer taraftan işler tıkırında gözüküyor...
    Ben de Ereğli'ye bakmıştım da savaş çıkmış İşler de iyi, gelecek parlak ama bize gene patates olmak düştü=)

8.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Değerli gesan yatırımcıları elimdeki bir miktar para geçti. Sizce tekrar 65 tl civarına gelme ihtimali var mı ? Yoksa bu seviyelerden kademeli alınır mı ? En son 64 olduğunda baya aldım. Tekrar bu seviyeye gelirse harika olur.
    Piyasa değeri 30 milyar altına düştüğü an alıyorum, 35-37 milyar arası satıyorum şahsen... Tekrar 30 milyar altına düşer mi dersen pek sanmıyorum ama Gesan ve TC borsasından belli olmaz=)

Sayfa 825/826 İlkİlk ... 325725775815823824825826 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •