Sayfa 217/829 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon
Arama sonucu : 6628 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bence patronlar ordan da satış yaparlar..satış sonrası yüzde 30 Lara çıkabilir...ordan gelecek nakiti de ya şirkete koyarlar yada yeni bir yatırımda kullanırlar..
    Cok dogru, spekulatif fiyatlamadan faydalanmalari cok normal.

Aslinda onumuzdeki bir yilda patronlarin gercek karakterini gorecegiz, simdiye kadar 2.5 milyonluk satis disinda falsolari yok.

Bir kontrolmatik, sasa, hektas patronaji europwer'ida gesan'ida cok ileri goturur, biz yatirimcilarini da.

Zaten hissenin arkasinda birden cok saglam hikaye destegi var, umariz ayni sekilde surer.

2.  Alıntı Originally Posted by cumbaba Yazıyı Oku
    Cok dogru, spekulatif fiyatlamadan faydalanmalari cok normal.

Aslinda onumuzdeki bir yilda patronlarin gercek karakterini gorecegiz, simdiye kadar 2.5 milyonluk satis disinda falsolari yok.

Bir kontrolmatik, sasa, hektas patronaji europwer'ida gesan'ida cok ileri goturur, biz yatirimcilarini da.

Zaten hissenin arkasinda birden cok saglam hikaye destegi var, umariz ayni sekilde surer.
    Sektörün iş hacmine baktığımızda gerçekten de insanın iştahı çok kabarıyor..insan satmak istemiyor...ama kısa sürede çok kazanç olunca da ister istemez yatırımcı olarak realize olmak isteniyor...
    Sunjunior ve bu enerji depolama işleri bana göre milyar dolarlık iş hacmi yaratacak gesan için..tabi gesan deyince artık gesan ve europower demek daha doğru olacak..
    Sonuçta herkes kısmeti kadar faydalanacak..ama uzun vade de bence kimse kayıp etmeyecek..tabi sabırlı olanlar için..günlük düşünenler için değil..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    Bu akşam eupower onayı cıkar mı?
    bu hafta zor ama haftaya çıkma ihtimalı olur düşünüyorum...
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

Alıntı Originally Posted by KDZ.EREĞLİ Yazıyı Oku
    Bu akşam eupower onayı cıkar mı?
    bu hafta zor ama haftaya çıkma ihtimalı olur düşünüyorum...
    onay zamanı yaklaştıkça perşembe onay gelecek diye devamlı yukarı yapar akşama yataya baglarız kafasına girmez umarım hisse
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. bölünmeden sonra bugunku rakamla 68/69tl ye denk gelıyor gesan...bence mınımum 100 tl yakışır
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Birkaç haftadir spk bülteni cuma akşam çıkıyor diye hatırlıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    allah gunlukcununde akillisini versin burda ne tipler turedi belki gordun
    hic karsi degilim, gunlukcu ister UV ci olun ama insan gibi , hakeret etmeden (sozum size degil tabi, o guruh kendini biliyor,)
    hisse dusunce agizalari salyalariyla basliyorlar saydirmaya

neyse dostum ayiptir sormasi bu hareketleri ne kadarlik bir butceyle yapiyorsunuz ?

%3-4 razi oldugunuza gore, yuklu bir miktar diye dusunuyorum ve umuyorum, zira , yuklu miktarla anca guzel kazanclar elde edilir
    Kendi adıma "büyük" sayılır bir bütçe diyelim😇 Ama çoğu arkadaşın dediğine katılıyorum. Doğru hisseyi bulduğuna inaniyorsan kesinlikle uzun vadeci olmalisin.

Hep acemiliğimden, onun getirdiği panik ve acelecilikten dolayı gerçekten çok daha iyi olabilecekken aşagı yukarı kafa kafaya gelmiş durumdayim.

Buna da şükür. Hiç olmazsa "paha biçilemez" bir öğrenme sürecini minimum hasarla atlatmış olurum.

8.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    Sürekli hisseyi al sat-al sat yapanlar hiçbir zaman gerçek bir yatırımcı kadar kazanamazlar. Bence en unutmamanız gereken şey bu.
    Zaten gittikçe bu noktaya geliyorum.👍

Sayfa 217/829 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •