Sayfa 812/828 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822 ... SonSon
Arama sonucu : 6620 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    şahsen ben yeterince mal toplamadım. fakat bu hissede küçük yatırımcı baya fazla. acaba bunları dökmeden hisseyi götürürler mi ?şirket zaten temettü vermiyor yine bedelsiz sermaye arttırırsa gesan geleceğin hektaşı ve sasası olur.
    Ne alaka Sasa ve Hektaş Sasa üretim hatlarını açar ve seker 8 milyar dolara. Hektaşı bilmem, kısa süre taşıdım, sattım gitti de gerçekten Gesan'la bu iki şirketi nasıl kıyasladınız

Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Ne alaka Sasa ve Hektaş Sasa üretim hatlarını açar ve seker 8 milyar dolara. Hektaşı bilmem, kısa süre taşıdım, sattım gitti de gerçekten Gesan'la bu iki şirketi nasıl kıyasladınız
    ilerleyen yıllarda sasa ve hektaş kadar değerlenme potansiyeli olan bir şirket olarak görüyorum. en kötü 5 sene taşısam malı iyi kazanacağımı düşünüyorum. gesan geometrik olarak karı ve özkaynaklarını arttıran bir şirket

3. Ben yanlış anlamışım, çok pardon.

gesan yatırımcısı nerdesiniz ?

5. Zararın başındayız, nerede olacağız=)

6. 75,2den gene ekledim... son kurşunum 300 günlüğe değerse diye bekliyor... o da 70 lira...

7. Power+Gesan 2024'ü toplamda 130 milyar değerle kapatırsa üzer. Ki hemen hemen yüzde yüz yapıyor bugünden 2024 bitene kadar. Gesan+power 71 milyar tl an itibariyle... Bu sebepten kesinlikle temele bağlı, teknik destekli al sat şart, tabii bu beni bağlayan bir durum, başkasını değil. Gesanın'da 2025 itibariyle, dönem kârlarının "asla" 900 milyon altına düşmeyeceğini düşünüyorum, kârlılığının da önü açık. Artan temiz enerji eğilimi, her geçen gün, herkesi kapsama alanına alacaktır. Vizyon sahibi şirketler iyi yerlere gelecektir, bu kesin. Kesin olmasını hayal ettiğim diğer şey de Gesan'ın bu ballı pastaya Astor kalitesinde uzanacak olması. O zaman çiçek olur durumlar.

Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Power+Gesan 2024'ü toplamda 130 milyar değerle kapatırsa üzer. Ki hemen hemen yüzde yüz yapıyor bugünden 2024 bitene kadar. Gesan+power 71 milyar tl an itibariyle... Bu sebepten kesinlikle temele bağlı, teknik destekli al sat şart, tabii bu beni bağlayan bir durum, başkasını değil. Gesanın'da 2025 itibariyle, dönem kârlarının "asla" 900 milyon altına düşmeyeceğini düşünüyorum, kârlılığının da önü açık. Artan temiz enerji eğilimi, her geçen gün, herkesi kapsama alanına alacaktır. Vizyon sahibi şirketler iyi yerlere gelecektir, bu kesin. Kesin olmasını hayal ettiğim diğer şey de Gesan'ın bu ballı pastaya Astor kalitesinde uzanacak olması. O zaman çiçek olur durumlar.
    Bugün 75 den bende ekledim. Artık 60 lara ve altı fiyatlarına gelirse elimdeki lot sayısının 2 kat olacak şekilde ekleme yapacağım. Ya herro ya merro.

Sayfa 812/828 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •