Sayfa 826/826 İlkİlk ... 326726776816824825826
Arama sonucu : 6608 madde; 6,601 - 6,608 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Ben de Ereğli'ye bakmıştım da savaş çıkmış İşler de iyi, gelecek parlak ama bize gene patates olmak düştü=)
    Sorma... Beni seven herkese, sen de Fedoramcasın, iki nick, 3 nick vs ...Bir de spekülatör,manipülatör,tahtacı ilan edildik. Neyse...

Bu Gesan'ın derdi ne arkadaş %5'lerden eksilere, kızgın kumlardan serin sulara misali...

2. Şirketimiz ile SANDEKS ENERJİ ÜRETİM SAN. VETİC. A.Ş. arasında BEYYURDU RES Projesi kapsamında enerji nakil hattı işi için anlaşmaya
    varılmış ve sözleşme aşamasına geçilmiştir. Anlaşma bedeli vergiler hariç 2.268.000 -USD'dir. (İki milyon iki yüz atmış sekiz bin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile anlaşma bedeli vergiler hariç 73.755.360, -TL'dir.)

Kamuoyu
    ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Şirketimiz ile SANDEKS ENERJİ ÜRETİM SAN. VETİC. A.Ş. arasında BEYYURDU RES Projesi kapsamında enerji nakil hattı işi için anlaşmaya
    varılmış ve sözleşme aşamasına geçilmiştir. Anlaşma bedeli vergiler hariç 2.268.000 -USD'dir. (İki milyon iki yüz atmış sekiz bin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile anlaşma bedeli vergiler hariç 73.755.360, -TL'dir.)

Kamuoyu

Saygılarımızla,
    Bu kaplar hisse fiyatına ne zaman etki edecek. Sasa böyle kap attığında 200 kat gitti. Gesan 20 kat gitse yeter

4.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Bu kaplar hisse fiyatına ne zaman etki edecek. Sasa böyle kap attığında 200 kat gitti. Gesan 20 kat gitse yeter
    Bunlar büyük işler değil.
    Enerji firmalarında henüz bilançolar gelmedi.

Grafikler yukarı hareket için toparlanıyor. Bugün de yenilenebilir enerji yasası kuruldan geçti.
    Bilançolar da umarım iyi gelir. Normalde 4.çeyrek enerji firmalarının en iyi bilançolarıdır..Ama enflasyon muhasebesi ile nasıl gelecek görmek lazım

Şirketimiz ile SANDEKS ENERJİ ÜRETİM SAN. VETİC. A.Ş. arasında BEYYURDU RES Projesi kapsamında enerji nakil hattı işi için anlaşmaya

Kamuoyu

Saygılarımızla,
    Bunlar büyük işler değil.
    Enerji firmalarında henüz bilançolar gelmedi.

Grafikler yukarı hareket için toparlanıyor. Bugün de yenilenebilir enerji yasası kuruldan geçti.
    Bilançolar da umarım iyi gelir. Normalde 4.çeyrek enerji firmalarının en iyi bilançolarıdır..Ama enflasyon muhasebesi ile nasıl gelecek görmek lazım
    59-64-70 lerden yüklü aldım. Maliyetim çok düşük ama doviz yıl sonuna doğru artarsa paramızı yine koruyamamış olacağız. Elimizdeki malı satıp çıksak bu sefer tahtacı 100 kat götürüyor. Bu borsada nasıl para kazanılır cidden anlamıyorum.

6. Sn Emregunes kardeş selam sabah yok, ne oldu hisselerini mi aldık Yoksa profil fotoğrafı ile birlikte yeni bir başlangıç mı yaptın?

Bir hata yaptıysak bilelim özürümüzü dileyelim

Ay sonuna hazırlanıyor diyor bilançolar ama zaten artık zaman da kalmadı, umarım enflasyon muhasebesinden gol yemeyiz, hiç kaldıracak modda değilim

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sorma... Beni seven herkese, sen de Fedoramcasın, iki nick, 3 nick vs ...Bir de spekülatör,manipülatör,tahtacı ilan edildik. Neyse...

Bu Gesan'ın derdi ne arkadaş %5'lerden eksilere, kızgın kumlardan serin sulara misali...
    Valla Fedoramca, öncelikle acaba siz misiniz, değil misinizi aydınlatmak lazım dermişim ve zeka seviyemiz acayip durumda, ne desek boş bazı durumlar karşısında=)

8.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    59-64-70 lerden yüklü aldım. Maliyetim çok düşük ama doviz yıl sonuna doğru artarsa paramızı yine koruyamamış olacağız. Elimizdeki malı satıp çıksak bu sefer tahtacı 100 kat götürüyor. Bu borsada nasıl para kazanılır cidden anlamıyorum.
    Şu an ucuz kalan şirketleri say deseler, bence Gesan gerçekten ucuz... Tabii geleceğinin parlak olması hayallerine güvenerek dedim bunu...

Sayfa 826/826 İlkİlk ... 326726776816824825826

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •