Sayfa 686/829 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon
Arama sonucu : 6628 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Alfas ve smart kadar bile olamadı bugün. Yazıktır yahu

2.  Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    Bu gesanın aldığı tüm işlerin sayılı olduğu bi google tablosu vardı linkini atarmısınız
    https://docs.google.com/spreadsheets...69&single=true

3. Teşekkür ederim.

4. Gesan bu kadar sipariş haberi açıklarken kontrolmatik tavan olmuş.

Kontrolmatik ne açıkladı acaba?
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bariz baskı var, bunun iki temel sebebi olduğunu düşünüyorum. Birincisi europower'a girmek isteyenlerin malını aşağıdan almak. İkincisi ise 80 90 arası maliyetlenenlerin malını almak. Büyük haberler sonrası baskı yapıp birkaç gün sonra yükseltmek gesan tahtacısının karakteridir. Bu da az çok şirketi tanıyanlar için bulunmaz nimet. Yatırım tavsiyesi değildir amatör cahil adamın tekiyim

6.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Bariz baskı var, bunun iki temel sebebi olduğunu düşünüyorum. Birincisi europower'a girmek isteyenlerin malını aşağıdan almak. İkincisi ise 80 90 arası maliyetlenenlerin malını almak. Büyük haberler sonrası baskı yapıp birkaç gün sonra yükseltmek gesan tahtacısının karakteridir. Bu da az çok şirketi tanıyanlar için bulunmaz nimet. Yatırım tavsiyesi değildir amatör cahil adamın tekiyim
    eurow. acıldıgında muhakkak bir kısım buradan hisse bozdurop geçmek istiyecektir tahtacı kurt gibi iki gunde 50 milyon doları geçen ihale var ama yaprak kımıldamadı...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Bugün de muhteşem bir kap geldi ve maalesef 74 lerden tekrar verdiler ..Dün dediğimi yaptım ve 73.200 ortalama ile 1/2 ni verdim...70 altına gelirse takviye ederim Trade amaçlı...76 yi gördükçe de veririm..ne zaman ki istikrarlı bir hal alır hisse o zaman fiyata bakmaksızın dalarım...Bu düşüncem de seçim süreci belirsizliği de etkili arkadaşlar...Seçime kadar endeks rahat olmayacak...Nakitimi de farklı fonlarda degerlendiricem... .Umarım hayirlisi olur....Ama dediğim gibi,çok güzel kaplar geldikçe mal bosaltiyorlar ...Bu çok rahatsız edici...Kalın sağlıcakla....

8.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Bugün de muhteşem bir kap geldi ve maalesef 74 lerden tekrar verdiler ..Dün dediğimi yaptım ve 73.200 ortalama ile 1/2 ni verdim...70 altına gelirse takviye ederim Trade amaçlı...76 yi gördükçe de veririm..ne zaman ki istikrarlı bir hal alır hisse o zaman fiyata bakmaksızın dalarım...Bu düşüncem de seçim süreci belirsizliği de etkili arkadaşlar...Seçime kadar endeks rahat olmayacak...Nakitimi de farklı fonlarda degerlendiricem... .Umarım hayirlisi olur....Ama dediğim gibi,çok güzel kaplar geldikçe mal bosaltiyorlar ...Bu çok rahatsız edici...Kalın sağlıcakla....
    Dostum bence bakış açın yanlış, bu kap sonrası mal boşaltma değil, çok açık bir şekilde kap sonrası mal baskılama. Girişim elektriğin devasa kapları sonrası günleri bakın isterseniz. Genelde bir iki gün baskılar sonra harekete geçer. Piyasa değeri zaten 30 milyar TL'ye düşmüş. Daha nereye basacaklar. Belki iddialı olacak ama bu şirketin dibi 30 milyar TL'dir.

Daha önce defalarca bunu yaptılar, yükseltip aşağıya basıp patron tarafından kap gelince ise baskılayıp mal toplama. Sorun yok beklemeye devam 70 TL altı her fiyat bence bedavadır. Yatırım tavsiyesi değildir,amatör ve cahil bir yatırımcıyim.
    Son düzenleme : Gueno_33; 27-04-2023 saat: 19:47.

Sayfa 686/829 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •