Sayfa 712/829 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon
Arama sonucu : 6628 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Merhaba arkadaşlar, bol kazançlı iyi haftalar diliyorum herkese,bence gesanın bu düşüşündeki en önemli sebep,europawr, haraketleri ,çünkü ortağının aldığı işler,gelişmeler veya bilançosu gesanıda etkileyecek,bu sebeple europawr halka arz durumundan dolayı çok dağınıktı,burada oluşacak tahtacının malı toplaması kolay olmayacak,belkide gesanda ağırlıklı mal taşıyanlar burayı ele geçirmeye çalışacak,bu sebeplede burda mal toplarken,gesanıda,böyle aşağılarda bekletcekler sonra istenilen hedefe varıldıktan sonra beraber yollarına devam edecekler diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    bu hisseler de hatrı sayılır abiler varmış demekki başka da bir şey aklıma gelmiyor..

şuursuzca satıyorlar.. yine ky kafası ile kaldık..
    Aynı fikirdeyim...Birileri ( grup veya gruplar)seçim öncesi tez elden nakite dönüyor...Kendilerini sağlama almaya çalışıyorlar ..Bütün olay bu...Fiyata bakmaksızın hisseye basmanın başka izahı yok...47.50 ler son dip diye düşünüyor ve alım için bekliyorum...

3. iyi çizik yedik yapacak bişey yok dipfreze girdik beklicez artık bi dönem....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. 10 kuruş çıkmak için resmen ısınıyor ama 20 kuruş saniyede düşüyor.

5. Garanti son bir ayda 2.5 milyon lot satmış. Yabancı ve diğer kurumlar (ilk 5 teki) artmaya devam ediyor

6. Bist100 +%3.55 fakat gesan hala kırmızı.

7.  Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    Garanti son bir ayda 2.5 milyon lot satmış. Yabancı ve diğer kurumlar (ilk 5 teki) artmaya devam ediyor
    Hissenin dinamiklerinden sıkıntı yok agalar şimdilik buyuk hisselere kaydı gibi buraya bakalım ne zaman gelirler...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. Yeşil yaktırmamaya yeminliler gibi.

Sayfa 712/829 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •