Sayfa 713/829 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 6628 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

bizim tahta kötü düşünmeyeyim diyorum ama yaptıkları ayıp... atadıkları bagımsız yönetim kurulu uyesi zaten mide bulandırmışti..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. Yazıklar olsun. Sanki şirket iflas etti.😡😡😡

3. Eğri oturup doğru konuşalım, bu Aleni soyguna müsade eden net şirketin kendisidir, artık zerre güvenim kalmamıştır. 75 üzeri milyarlık ihale at, tahta yuzde 50 düşsün, tüm endeks sert yeşil olduğu gun -3 yaktir.

Tek bir açıklama yok, tek bir kap yok...kim inanır gesanın on gündür ihale almadığına..

El ele vermişler belli, koç olacakmış sizde bu tiynet varken İhlas bile olamazsınız.

4. Böyle bir günde bırak tepkiyi halen düşen bir gesan ve dalga geçer gibi son dakkalarda atılan kap. Sonuç itibariyle sinsi patronlardan korkacaksın.

Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    bizim tahta kötü düşünmeyeyim diyorum ama yaptıkları ayıp... atadıkları bagımsız yönetim kurulu uyesi zaten mide bulandırmışti..
    Bu konu bile satışa nedenlerden biri bence ..derin düşünmek gerek belki de...seçim sonuçları...insider trading....bilanço ....vs vs ..bilmediğimiz ama hisseyi taşıyan grupların bildiği ve o nedenle sattığı bir gerekçe olmalı....Teknik, grafik, destek vs..hepsi iç oldu ...

6. Aslında patron niyetini defalarca belli etti ama biz gesana patrondan daha fazla güvenmenin cezasını ödüyoruz.

Alıntı Originally Posted by alkabus Yazıyı Oku
    Böyle bir günde bırak tepkiyi halen düşen bir gesan ve dalga geçer gibi son dakkalarda atılan kap. Sonuç itibariyle sinsi patronlardan korkacaksın.
    Yillardir diğer kural patron satiyorsa sende sat.. yazık ettik yine emeklerimize.. o zamanlar konuştuk o kadar ama gel görki aşık oluyoruz 2 tane kap oooo şirket çok iyi şak şak şak..

Öğreneceğiz elbet ama böyle balıkları yakalamakta zor bu borsa da

Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Bu konu bile satışa nedenlerden biri bence ..derin düşünmek gerek belki de...seçim sonuçları...insider trading....bilanço ....vs vs ..bilmediğimiz ama hisseyi taşıyan grupların bildiği ve o nedenle sattığı bir gerekçe olmalı....Teknik, grafik, destek vs..hepsi iç oldu ...
    Herseyi hiç ettiler destek vs hiç bir şey calismadi.. suursuzca mal sattılar...

Ve patronlar o kadar para kazanırken bir geri alım açıklamadı az da olsa destek atmadı hacimsiz kaldık..

Demekki patron için hala pahalı.. ucuz olsa gelecek olsa alırdı bence..

Sayfa 713/829 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •