Sayfa 167/829 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 6628 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Bir 700 milyon TL daha ekle Üstad. Hem de EBRD finansmanlı. Bu kurumlar ince eler sık dokur.

Sakin olup plana güvenin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Muzaffer bey, bereketli kazançlar dilerim.

2. İhale kaplarına duyarsızlaştı epeyce. Sanırım ateşlemek için arzı bekliyor...

3. Arz onayını falan geçtim daha bu bomba KAP'larin yansiyacaği bilanço,yeniyilla birlikte katlanarak artacak işler... hele bir de bedelsiz bölünme!

4.  Alıntı Originally Posted by alkabus Yazıyı Oku
    İhale kaplarına duyarsızlaştı epeyce. Sanırım ateşlemek için arzı bekliyor...
    33 milyon Euro Kraliçe Elizabeth'i bile diriltebilir dostum🤣🤣 Bu meblağın sadece son 3-5 günde bir o kadar daha açıklanmıs olanlardan sonra geldiğini de unutmayalim!
    Arkadaşlar şirket haykırıyor: "BENDE BUNLARDAN ÇOK VAR ve DAHA DA GELECEK, HAZIR OLUN!"
    Bekleyelim ve görelim

5. Arkadaşlar,coştukça coştum ama bu iş zaten daha önce alınmış,sadece imza aşaması adina tekrar KAP bildirimi olarak açiklanmis seklinde bilgiye rast geldim.
    İşte acemilik! Fazla gaza gelmemek lazim galiba. Evet şirket iyi gidiyor,nefis falan filan ama şelale gibi akmanın da alemi yok mu ne🤣🤣

6.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Dün olduğu gibi bugün de kap geleceği belliymiş gibi son 40 dakikada yukarı çektiler alımlarla...Sabah ki kap ta da yukarı çekip sonra da mal boşaltmak için kullanıldı sanki...Bunlar rahatsız edici olmaya başladı...
    Aynı fikirdeyim malesef. Yarın bir miktar azaltmayı planlıyorum.

7. Arkadaşlar seviniyorsunuz ama bunun etkisi hiç olmaz çünkü ekimde ihale alınmış. Sadece ihale kesin olarak bizim şirkette kaldı. Malumun ilamı yani. Ama bu haberi bahane edip 300'ü kırarsa yok demem. Yeni alacak olanlar temkinli olsun.

8. Valla şimdi bana az önce esiyordun,gürlüyordun diyenler olacak ama daha önce alınmış bir iş ilişkisini sanki yeni iş ilişkisiymiş gibi algılanacağını bile bile paylaşmak da... Ne diyeyim şimdi? İhale içeriğine bakınca "daha önce.." falan filan geçiyor ama (gıcık olacağınızı biliyorum ama) bu RES meselemde olduğu gibi "kendini parlatayım" diye bana göre "çok anlamsiz bir biçimde" güven sorunu yaratıyor.

Sayfa 167/829 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •