Sayfa 609/822 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 6573 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

İnşallah, iyi akşamlar
     Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    beklentiler teker teker bitiyor bakalım bizi de bitirmezler umarım.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    375 ten bölünürüz diyorsun yani ortak

400 den bölünelim bari 80 ne baglayalım sonrasına bakarız

rakam telafuz etmem ama edeyim bir kere
    Bölündükten sonra şimdiki 300 artık 75 olacak ya onu demek istemiştim ortak

3. Hocam eğer gerçekse çok iyi haberler, paylaşım için sağolun

4. Onlarca iyi habere rağmen 300 asilamadi hatta test bile edilemedi buda aşağılarda denge fiyatını arayacağını gösteriyor. Yüklü maldayim ama maalesef görüntü bu. Bu kesine yakin teknik durumu ancak Sert haber akışı degistirir. Hayırlısı olsun. Tutmaya devam edeceğim.

5. Bedelsiz tarihi netlesmesi belki heyecan yaratır

6. Biz ne kadar kızsakda ,her gelmesinde düşüyor desekde ,hissenin tek heyecan kaynağı hisseyi bu fiyata taşıyan ve bundan sonrada yukarı taşımaya devam edecek olan, sürekli gelen kaplardir. Şirketin kap tutarları günlük bazda tüm sosyal medya tarafindan takip edilmektedir. Ciro ve bilanco projeksiyonlari sürekli güncellenmektedir. Bu nedenle teknik göstergeler grafikler yönü aşağı gösterebilir. Fiyat aşağı yönlü hareket edebilir. Ama bu kaplar düzenli bir sekilde (inşallah)gelmeye devam ettiği sürece temel analiz teknigin yönünü bozacaktir. Kisaca ilk çeyrek de gelen 4 milyar üzeri kap tutarına diger 3 ceyrekde (biraz azaltalim tahminleri)ceyrek başı 3 milyar kap gelse yıllık 13 milyar eder. Kap ile bildirilmeyen diger işlerde atiyorum 2 milyar olsun. Ortaya 15 milyarlik bir rakam cikyor. Haydi bu rakam üzerinden kötümser senaryo çizerek yüzde 20 düşersek. 12 milyar 2023 ciro hedefi çıkıyor. Benim kendi projeksiyonumda bu hedefler gerçekleştiği takdirde başka hicbir grafik yada analize bakmaya gerek yoktur

7.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Biz ne kadar kızsakda ,her gelmesinde düşüyor desekde ,hissenin tek heyecan kaynağı hisseyi bu fiyata taşıyan ve bundan sonrada yukarı taşımaya devam edecek olan, sürekli gelen kaplardir. Şirketin kap tutarları günlük bazda tüm sosyal medya tarafindan takip edilmektedir. Ciro ve bilanco projeksiyonlari sürekli güncellenmektedir. Bu nedenle teknik göstergeler grafikler yönü aşağı gösterebilir. Fiyat aşağı yönlü hareket edebilir. Ama bu kaplar düzenli bir sekilde (inşallah)gelmeye devam ettiği sürece temel analiz teknigin yönünü bozacaktir. Kisaca ilk çeyrek de gelen 4 milyar üzeri kap tutarına diger 3 ceyrekde (biraz azaltalim tahminleri)ceyrek başı 3 milyar kap gelse yıllık 13 milyar eder. Kap ile bildirilmeyen diger işlerde atiyorum 2 milyar olsun. Ortaya 15 milyarlik bir rakam cikyor. Haydi bu rakam üzerinden kötümser senaryo çizerek yüzde 20 düşersek. 12 milyar 2023 ciro hedefi çıkıyor. Benim kendi projeksiyonumda bu hedefler gerçekleştiği takdirde başka hicbir grafik yada analize bakmaya gerek yoktur
    Aynı fikirdeyim.

Sayfa 609/822 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •