Sayfa 564/826 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 6608 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Cok teşekkür ederim nazik açıklamanız için.. .. Ama SPK görüşümün arkasındayım.. Elbette veri ortaya koymak imkansız...Ama çok iyi niyet olduğunu da düşünmüyorum.. İşleyişler az çok ortada...Umarım herşey gönlümüzce olur..Selamlar...
    Rica ederim.Evet kesinlikle haklısınız.Alınan kararların doğruluğu yanlışlığı bir yana toplum nezdinde SPK nın güvenilirliği zedelenmiş durumda.Artık insanlar her şeyi sorgulamaya başlıyorsa orada bir yönetim krizi vardır ve taze kan gerekir.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

Misafir olarak değerli yazılarınızı okuyorum.
    Müsade izle SPK üzerinden bir kelam etmek isterim.
    SPK ya yapılan müracaatların değerlendirme aşamasında ki süreçlerde elbette ki naglayici olmayan ama piyasaya alistirilmis bir zaman aralığı var.
    Bu zaman aralığı , birilerinin indir bindir yaparak küçük yatirimciyi sömürme, buyuklerinde biri itleri i alaşağı edeceği bir belirsizlik alanına cevrilmemeli.
    En azından SPK ön inceleme yapmalı , eksik evrakla müracaat kabul etmemeli.
    Firmalarin belge ve diğer durumlarına göre , sonuç alınabilecek zaman araligini , yatırımcılara duyurmali.
    Gecikmeleri. nedenlerini açıklamalı.
    Yani yatirimcilara saygı göstermeli.
    Üst yonetimdekilerde bunu sağlayıcı yasal düzenlemeler yapmalı.
    Kör kör bekliyor insanlar ve menfaat kazanmak isteyenlerin , olumlu ya da olumsuz, bilinçli ya da bilinçsiz söylemler fırtınası altında aciz bir şekilde büyük oranda zarara ugratiliyor.
    Elbette ki bunları görüyoruz ve bu şekilde barbarca yönetilmeye isyan ediyoruz. Saygilarimla
     Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Cok teşekkür ederim nazik açıklamanız için.. .. Ama SPK görüşümün arkasındayım.. Elbette veri ortaya koymak imkansız...Ama çok iyi niyet olduğunu da düşünmüyorum.. İşleyişler az çok ortada...Umarım herşey gönlümüzce olur..Selamlar...
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    SPK ya yapılan müracaatların değerlendirme aşamasında ki süreçlerde elbette ki naglayici olmayan ama piyasaya alistirilmis bir zaman aralığı var.
    Bu zaman aralığı , birilerinin indir bindir yaparak küçük yatirimciyi sömürme, buyuklerinde biri itleri i alaşağı edeceği bir belirsizlik alanına cevrilmemeli.
    Firmalarin belge ve diğer durumlarına göre , sonuç alınabilecek zaman araligini , yatırımcılara duyurmali.
    Kör kör bekliyor insanlar ve menfaat kazanmak isteyenlerin , olumlu ya da olumsuz, bilinçli ya da bilinçsiz söylemler fırtınası altında aciz bir şekilde büyük oranda zarara ugratiliyor.
    Elbette ki bunları görüyoruz ve bu şekilde barbarca yönetilmeye isyan ediyoruz. Saygilarimla

Kesinlikle haklısınız. Aynen katılıyorum.. Selam ve sevgiyle ..

Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku

benimde söylemek istediklerim bunlardı sistemin acizliği.. şirketi arıyorsun evraklarımız tam ama bilmiyoruz ne demek bilmiyoruz arayıp soracaksın..

sonra bize diyeceksin ki yatırımcı kardeşler; ya çok sıra var onu bekliyoruz ya da evrak eksik kabul görmedi bir bilgi ver bize..

şirket tamamen topu spk ya atıp yav biz evrakları gönderdik bekliyoruz demesi beni ayar ediyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Gesan pamuk ipliğine bağlı mübarek. Bu hareketleriyle bırak Bist50 bence Bist100 bile haketmiyor.

6. Şirketimiz, VANGÖLÜ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. tarafından 17/03/2023 tarihinde gerçekleştirilen 2023.MLZ.YAT.08 ihale numaralı ‘'PANO VE BOX ALIMI İŞİ'' konulu ihaleye katılmış ve en avantajlı fiyatı vererek, ihalede 1. olmuştur. İhalede teklif edilen bedel KDV hariç 2.328.000, -USD'dir. (İkimilyonüçyüzyirmisekizbin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile ihale bedeli KDV hariç 44.232.000, -TL'dir.)

İhale ile ilgili gelişmeler kamuoyu ve yatırımcılarımıza duyurulacaktır.

Saygılarımızla,
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

alfas astor tavan gelince artık oyuncular canları sıkılmasın diye gesana geldi herhalde

böyle olacaksa sabahtan çeksinler tavanlarını açıkta kalan bize gelsin )
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    alfas astor tavan gelince artık oyuncular canları sıkılmasın diye gesana geldi herhalde

böyle olacaksa sabahtan çeksinler tavanlarını açıkta kalan bize gelsin )
    onların çıkış da çok hızlı saglıksız oldu dayak yakındır onlarada yuksekten girenleri bayagı meletirler...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 564/826 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •