Sayfa 813/829 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823 ... SonSon
Arama sonucu : 6628 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Ne patronmus yav . Adam kendi hissesini satarken salak gibi aldık sonuç muazzam. 7-8 ay önce 116da patron satış haberi yaptı. Şu anda 74 TL. Ülkede her şey yüzde 80 arttı bu

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Ne patronmus yav . Adam kendi hissesini satarken salak gibi aldık sonuç muazzam. 7-8 ay önce 116da patron satış haberi yaptı. Şu anda 74 TL. Ülkede her şey yüzde 80 arttı bu
    Şuan tahta küçük yatırımcıda. Tek bir lot dışarda bile olsa balinalar bu kağıdı götürmez. Gesan için 2 senelik ayı sezonu 1 senelik yatay periyot sonraki 2 sene uçuş periyodu ilan ediyorum. 5 yıl içerdeki parayı unutun.

3.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Bugün 75 den bende ekledim. Artık 60 lara ve altı fiyatlarına gelirse elimdeki lot sayısının 2 kat olacak şekilde ekleme yapacağım. Ya herro ya merro.
    Hayırlı olsun. 75,32 benim maliyet ve tek hisse Gesan, geçen al sat yaptım, oradan gelen parayla bireysel emeklilik sözleşmesine yelken açtım ve ülker aldım=) 60 altına düşmesi bence zor, pd 30 milyar altına düşmemeli...

Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun. 75,32 benim maliyet ve tek hisse Gesan, geçen al sat yaptım, oradan gelen parayla bireysel emeklilik sözleşmesine yelken açtım ve ülker aldım=) 60 altına düşmesi bence zor, pd 30 milyar altına düşmemeli...
    Benim maliyetim biraz daha yüksek. Tek hisse fazla riskli değil mi?

5.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Benim maliyetim biraz daha yüksek. Tek hisse fazla riskli değil mi?
    Şirkete ve sektöre hakimseniz değil bence. Toplu lotla, tek hissenin teknik takibini yaparak al-sat yapıyorum ben. Tabii her an her saniye değil. 5 işlem gününde, maks 3 işlem yetiyor ve işlem hatalıysa, toplu lotla bunu toparlamam kolay oluyor, tabii bu beni bağlayan bir durum, başkası için risk olabilir.

6. Tek hisse derken, geçen Gesan'a tek hisse olarak girdim ve bir anda yüzde 35 civarı arttı, orda al sat yaptım. Gelen parayla doaş ve Ülker aldım, bugün doaşı Ülker'e taşıdım. Gesan'da bugün lotları tamamladım. Ülker de var ama sahibi Gesan Beni öpmeden bırakmaz tahta sahibi diye düşünüyorum

Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Tek hisse derken, geçen Gesan'a tek hisse olarak girdim ve bir anda yüzde 35 civarı arttı, orda al sat yaptım. Gelen parayla doaş ve Ülker aldım, bugün doaşı Ülker'e taşıdım. Gesan'da bugün lotları tamamladım. Ülker de var ama sahibi Gesan Beni öpmeden bırakmaz tahta sahibi diye düşünüyorum
    Umarım yeterince gesan toplayabilirim. Bu hissenin daha gidecek çok yeri var.

8.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Umarım yeterince gesan toplayabilirim. Bu hissenin daha gidecek çok yeri var.

Başarılar dilerim ve bu sene sanki toplama senesi olacak biriktiren için=)

Sayfa 813/829 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •