Sayfa 32/829 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 6626 madde; 249 - 256 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. [IMG][/IMG]

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    inanmayanlar dökülmeli...gesanı kumar gibi gören ve umduğunu bulamayanlar satıp rahatlamalı...kulaktan dolma bilgiler ile hisseye hücüm eden yatırımcılar dökülmeli..son satılan 2,5 lot hazm edilmeli...bunlar da öyle çok kısa sürede olacak şeyler değil...satılan lotlar ile birlikte hisse normal olarak biraz hantallaştı...bu hantallık emin ellerde toplandıkça ve olası güzel haberler geldikçe geçecektir...kabaca tedavüldeki 30 milyon lot bu kadar agresif büyüyen bir şirket için çok değil...hele ki yabancıların da talep edebileceği bir şirket için hiç çok değil...

Yabancı HSBC ile şimdiye kadar sadece bugün 86k lot aldı. Haftaya çarşambadan sonra 300 liraya kadar bir artış bekliyorum. Malum ceza ayın 9'unda (cuma) bitiyor. Bakalım her şey kısmet.

3. Smrtg artıya geçti hadi bakalım

4. HSBC dün Sasa da topladı bugün hisse -8. Yani hisseyi övmek için başka doneler bulmaliyiz mesela kontr smrtg çıksın biz de çıkarız gibi )) bu arada hisse pazarlama ekibindeki arkadaş yine yazmayın etmeyin demeye başladı.

5.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    HSBC dün Sasa da topladı bugün hisse -8. Yani hisseyi övmek için başka doneler bulmaliyiz mesela kontr smrtg çıksın biz de çıkarız gibi )) bu arada hisse pazarlama ekibindeki arkadaş yine yazmayın etmeyin demeye başladı.
    Zararın çıksa da senden kurtulsak🤣

6.  Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    Zararın çıksa da senden kurtulsak🤣
    Keşke ya gerçekleri soyleyince kovuluyosun. Sürekli tavan olacak desem hiç gitme dersiniz

7. HSCB alışları 97k çıktı...Tüm satışları karşılıyor. Dün akşam SPK bülteni yayınlanmadı, günlükçüler bugün döküldü...

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Keşke ya gerçekleri soyleyince kovuluyosun. Sürekli tavan olacak desem hiç gitme dersiniz
    ilk maliyetin kaçtı senin dostum..?? ne zamandan beridir bu hissedesin ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 32/829 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •