Sayfa 795/826 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805 ... SonSon
Arama sonucu : 6608 madde; 6,353 - 6,360 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Gg1101 Yazıyı Oku
    İftira atmiyorum gordugumu soyluyorum. Hisse eksi kapatmis olabilir. Bugunde kapatabilir. Kaptan once hizlica hareketlenmesi hemde bunu gordugum kadariyla 3. kez yapmasi bende bu kaniyi uyandirdi.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunu daha onceki hareketlerinde de yazmistim. İftira atmakla itham edildim. Bazen kor olmamak lazim. Ya da farkli fikirlere ve goruslere de acik olmak lazim.

2. Tesadufe bakinki mesaj tarihim 14.12.2022. Tamda cezanin konusu oldugu tarih.

3. O yuzden buyuk konusmamak gerek Sayin İkasemre.
     Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    asla böyle bir şey yok defalarca bu konuda kendini kanıtladı firma.

4. Balık baştan kokar derler. Bu şirket gerçekten daha dürüst bir patronun elinde olsaydı çok başka yerlerde olurdu. Gesana yazık ediyorlar maalesef.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    Gesan krumsal firma dedik , yapilan ise bak

bence yatirimci iliskilerine mail atin yoksa yarin baska seyler yaparlar

Yatırımcı İlişkileri için;
    [email protected]
    [email protected]

1. İdari Para Cezaları
    a) Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret AŞâ€™de (Şirket) içsel bilgilere erişimi olanlar listesinde yer alan Finans
    Direktörü olarak idari sorumluluğu bulunan Mehmet Özkan AKMAN’ın 14.11.2022 ve 14.12.2022 tarihlerinde Şirket pay
    piyasasında gerçekleştirdiği pay alım ve satım işlemlerine ilişkin yapılan inceleme sonucunda, aşağıdaki tabloda yer alan idari
    para cezasının uygulanmasına karar verilmiştir.
    İPC Uygulanan
    Şahıs
    TC
    Kimlik No
    İPC Uygulanmasına
    Neden Olan Eylem
    Eylemin Aykırılık Teşkil
    Ettiği Düzenleme
    Verilen
    İPC Tutarı
    Mehmet Özkan AKMAN 13*******40
    Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret
    AŞ pay piyasasında gerçekleştirdiği
    işlemleri açıklamaması
    II-15.1 sayılı Özel Durumlar
    Tebliği'nin 11. maddesi 2
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

6. Ah gesan senin değerini biliyorum sen bu havaları seversin topladın artık seneye seni nerede göreceğimi biliyorum sabırla beklerim daha çok ekmek yiyecez...az laf çok iş

7. gökhan bey cironun yıl sonu 10 milyar tele yi aşacagını söyledi reportajda...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    gökhan bey cironun yıl sonu 10 milyar tele yi aşacagını söyledi reportajda...
    Ayrica is secebilecek konuma geldik, o nedenle kar marjimiz yuksek/yukseliyor dedigini de hatirliyorum, izleyip teyit edin lutfen.

10 milyar TL ustu konsolide satis geliri bekliyoroz dedi, muhtemelen bu rakam belli bir temkinlilikle soylendi. Bu konumdaki kisiler yanlis bilgi, izlenim vermemeye ozen gosterirler, dogal olarak.

Bu nedenle, bu rakamin %15-20 fazlasinin olasi oldugunu beklerim. Tamamen sahsi dusuncemdir, kendi analizinizi yapip teyit etmenizi oneririm.

Son bilancodaki FAVOK marji %29 gibiydi. Buradan yilsonu fiyatlamasini kolaylikla yapabilirsiniz.

Hostadlar boyle marji olan bir sirkeyi gecmiste de anlamadilar, su aralarda bos bos analizler goruyorum, 'X' sitesinde. Dikkatli olmanizi finansal okur yazarlik konusunda kendinizi gelistirmenizi oneririm.

Yukarida yazilanlar yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 795/826 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •