Sayfa 102/366 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 809 - 816 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Tike Yazıyı Oku
    Girdiğimde 14 sene önce küçücük bir yatırımcıydım.
    Burada büyük bir yatırım sahibi oldum 14 senede.
    Bu a.k oğlu benim bunu buralardan satmayacağımı anlamadı.
    Tahminim arada ender hatırlı lot sahibi eskilerdenim.
    Bu kadar senenin sonunda 3000 5000 7000 bunlar kesmez çok sürmen lazım yukarıya.
    Sn. Tike sizi iyi hatırlıyorum.. Severekte takip ediyorum. Neredeyse hissede aynı yıllara sahibiz. Ayrıca yazdığınız rakamlar şu anki ortamda komik kalıyor artık. Ama en az şu anda olması gereken yer şu an 5 binler..

2 haftadır soluksuz düşüyor. Bunlar zaten hırsız.
    14 yıldır bunu biz uv ciler iyi biliyoruz ama onlar da biliyor artık bizim büyük resmi görmeden gitmeyeceğimizi. Kendileri bilir.

Onların da ömründen ömür gidiyor....Beklenti büyüktü, şimdi dahada büyüdü... ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by Prensten Yazıyı Oku
    Sn. Tike sizi iyi hatırlıyorum.. Severekte takip ediyorum. Neredeyse hissede aynı yıllara sahibiz. Ayrıca yazdığınız rakamlar şu anki ortamda komik kalıyor artık. Ama en az şu anda olması gereken yer şu an 5 binler..

2 haftadır soluksuz düşüyor. Bunlar zaten hırsız.
    14 yıldır bunu biz uv ciler iyi biliyoruz ama onlar da biliyor artık bizim büyük resmi görmeden gitmeyeceğimizi. Kendileri bilir.

Onların da ömründen ömür gidiyor....Beklenti büyüktü, şimdi dahada büyüdü... ytd.
    Umarım hedef fiyatlarımızda çıkmak nasip olur.
    Bu düşüşler geçici
    kağıda topladılar ise buradan da dağıtamı yacaklarğına göre seve seve götürecekler.
    Hedef rakam şu an için yuh denilecek bir rakam☺
    Ama 14 sene önce 2 TL’den aldım THY ile kıyaslandığında gayet sıradan bir rakam

3. Zirveden 5K civarı verdiklerini kanirtmaya devam ediyorlar. Onlarda ne inatçı çıktılar. Verin kurtulun. Yoksa bizim gibi UV ci olacaksınız

4. bu patron bu sene temettü dagıtmayacak da finansallarımızı güçlendirecegiz der acaba finansallar derken sermayeyi de güçlendirecegiz mi demek istemiştir hiç belli olmaz bu milisler çok ani kararla gk dan güzel bir sermaye artışı çıkartırlarmı uzun yıllardır bekliyoruz ama nafile çıkıyor ya bir süpriz yaparmı diye içimden de geçm,iyor degil yani
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bu patron bu sene temettü dagıtmayacak da finansallarımızı güçlendirecegiz der acaba finansallar derken sermayeyi de güçlendirecegiz mi demek istemiştir hiç belli olmaz bu milisler çok ani kararla gk dan güzel bir sermaye artışı çıkartırlarmı uzun yıllardır bekliyoruz ama nafile çıkıyor ya bir süpriz yaparmı diye içimden de geçm,iyor degil yani
    Hocam bunlar varyemez gibi biriktirsinler bakalim. Biriktirme işini yahudiden daha iyi kimse yapamaz. Emeklilikte temettü ile geçinir gideriz ins

Konya Çİmento'nun GES projesi ile ilgili "ÇED Olumlu" kararı verildi

07/03/2023 16:42:24

Konya Çİmento tarafından yapılması planlanan Güneş Enerji Santrali projesi ile ilgili "Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu" kararı verildi.

Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"KONYA ili SELÇUKLU, ilcesi Çandır Mahallesi, 42833 ada, 1 parsel ve 42824 ada, 6 parsel sınırları içerisinde, KONYA ÇİMENTO SAN. A.Ş. tarafından yapılması planlanan Güneş Enerji Santrali (38,15 MWm/30 MWe, 39,56 ha) projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan ÇED Raporu İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenmiş ve değerlendirilmiştir. Proje ile ilgili olarak ÇED Yönetmeliğinin 14. maddesi gereğince Komisyon çalışmaları ve halkın görüşleri dikkate alınarak Bakanlığımızca 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu' Kararı verilmiş olup; KONYA Valiliği(Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü) tarafından kararın halka duyurulması gerekmektedir. Ayrıca, söz konusu projeye ait Nihai ÇED Raporu ve eklerinde belirtilen hususlar ile 2872 sayılı Çevre Kanununa istinaden yürürlüğe giren yönetmeliklerin ilgili hükümlerine uyulması, mer'i mevzuat uyarınca ilgili kurum/kuruluşlardan gerekli izinlerin alınması gerekmektedir. "

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    Foreks
    Metals Market
    Montel News
    Foreks Twitter

7.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Konya Çİmento'nun GES projesi ile ilgili "ÇED Olumlu" kararı verildi

07/03/2023 16:42:24

Konya Çİmento tarafından yapılması planlanan Güneş Enerji Santrali projesi ile ilgili "Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu" kararı verildi.

Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"KONYA ili SELÇUKLU, ilcesi Çandır Mahallesi, 42833 ada, 1 parsel ve 42824 ada, 6 parsel sınırları içerisinde, KONYA ÇİMENTO SAN. A.Ş. tarafından yapılması planlanan Güneş Enerji Santrali (38,15 MWm/30 MWe, 39,56 ha) projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan ÇED Raporu İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenmiş ve değerlendirilmiştir. Proje ile ilgili olarak ÇED Yönetmeliğinin 14. maddesi gereğince Komisyon çalışmaları ve halkın görüşleri dikkate alınarak Bakanlığımızca 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu' Kararı verilmiş olup; KONYA Valiliği(Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü) tarafından kararın halka duyurulması gerekmektedir. Ayrıca, söz konusu projeye ait Nihai ÇED Raporu ve eklerinde belirtilen hususlar ile 2872 sayılı Çevre Kanununa istinaden yürürlüğe giren yönetmeliklerin ilgili hükümlerine uyulması, mer'i mevzuat uyarınca ilgili kurum/kuruluşlardan gerekli izinlerin alınması gerekmektedir. "

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    Foreks
    Metals Market
    Montel News
    Foreks Twitter
    Beklediğimiz haber geldi nihayet, hqni ucacaktik bu haberle

8. Bokunu çıkarmaya devam ediyorlar. Zaten neyi becerebiliyirlrki. Bizde adamlardan beklenti halindeyiz. Ql bunları vur 6li masaya

Sayfa 102/366 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •