Sayfa 106/361 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 841 - 848 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    kuyruklarını kıstırıp gittiler dye yazılmış,
    ben biraz üzerime alındım,
    yav pyros hocam tabi ki gidecem, ne yapacam, senin gibi bir hissede 15 yıl nasıl bekleyebilirim ki,
    isteyen inanır isteyen inanmaz, 3 yıldır konyayı o kadar çok trade ettim ki, bedelsizle gelebilcek karı fazlasıyla kaldırdım,
    şimdi bir başka hisedeyim,
    başarısız insanlar sebebini hep başkalarında ararlar,
    sağlıcakla kalın her şey gönlünüzce olsun,
    Siz 4250 ortalama !!! ile zirvede vedalaşıp en düşüğünden Egeen alıp, en tepeden de onu satabilecek kadar büyük üstadı azamken size laf söyleyebilmek ne haddimize efendim. Sözümüz alması gerekenlere olup herkes kendini, fitilini, mitilini; yorganını-yastığını gayet iyi biliyor.. Selametle

2. Konya bist 100 endexe girdi bakalım nolucak.

3.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    kuyruklarını kıstırıp gittiler dye yazılmış,
    ben biraz üzerime alındım,
    yav pyros hocam tabi ki gidecem, ne yapacam, senin gibi bir hissede 15 yıl nasıl bekleyebilirim ki,
    isteyen inanır isteyen inanmaz, 3 yıldır konyayı o kadar çok trade ettim ki, bedelsizle gelebilcek karı fazlasıyla kaldırdım,
    şimdi bir başka hisedeyim,
    başarısız insanlar sebebini hep başkalarında ararlar,
    sağlıcakla kalın her şey gönlünüzce olsun,
    Çaycıdan kaynakçıdan bi haber vereydin de öğle gideydin

olmadı şimdi.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Hipnelikleri bitmedi gitti bunların. Madem eksi kapatacak dün niye sabahtan akşama kağıdı tavanda tuttun.
    --bunu bilmeyecek ne var....müşteri arıyor...

5.  Alıntı Originally Posted by Gürbüz18 Yazıyı Oku
    Çaycıdan kaynakçıdan bi haber vereydin de öğle gideydin

olmadı şimdi.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kaldı ki arkadaşının kardeşinin baldızının kocasının duyumu ile inanılmaz olaylara vakıftı ama burada izah edemiyordu, bunları bilen herkeste kredi ile alabildiği kadar mal almıştı vs..Bunlar; alemi sersem ve balık hafızalı sanıyorlar

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bunu bilmeyecek ne var....müşteri arıyor...
    Evet, tam trendi donmusken müşteri arıyor zaarlar. 1,5 M konut İstanbulda , 680.000 konut deprem bölgesinde yapilacakken. Hemde 1 yıl içinde. Bu ilk 6 ayda kafası bitecek demektir. Bunlar buz dağının görünen kısmı, kentsel dönüşüm yasası çıktı. Arkası çorap söküğü gibi gelecek tir ins. Daha öncede yazmıştım. Bedelsizi verip üzerindeki stresi atması lazım kısa zamanda. Sonrasında zaten trend ile beraber yükselecektir. Ytd

7. 3600 tumsegini bi türlü asamadi. Burayı geçse 4000 lere kadar rahat gider gibi görünüyor. Ytd

8. Pek birbirlerini tetiklemiyorlar ama golts tavan yaparsa bi hareket olabilirmi acaba

Sayfa 106/361 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •