Sayfa 11/369 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 81 - 88 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sevgili kepetto tarih yazılmış ayın 9 unda diye ben bfren haberlerini araştırdım ama böyle bir haber görmedim sn raprap da yazmış siz teyit etmişsiniz bunun için sordum bu haberin kaynagı dogru mu söyler çünkü 24 gün içersinde en azından kayıtlı işi bitmeli 2 kez uzattı 3 üncü kez uzatamıyor diye biliyorum hayırlı akşamlar der her şey gönlünüzce olsun dilegimi sunarım.
    Bfreni indikator olarak takip ediyormuş. Portföyünde sadece konya var. Frenin yada egeen in sitesinde okudum diye hatirliyirm. Net bir bilgim yok hocam. Portföyünde fren olduğu için senin bilgin daha doğrudur.

2.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    10 kusur senedir
    Dalga boyunun tüm formasyonlarini gördüğümüz için bize vız gelir tırıs gider hocam
    Aynen kepetto hocam. O beklediğimiz haber er veya geç buraya gelecek. Sadece ömürden gidiyor. Ama patron ve spekinde ömründen gidiyor..

3. Bakalım 2 günlük düşüş bugün bitecek mi. Endeks de şimdilik yeşile döndü. Güzel bir silkeledi, endeks düzelirken hemen bir şımarmayalım diye eksi de kapadı... tamam güldük, eğlendik.. artık bugün yeşili görürüz umarım

4.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Bakalım 2 günlük düşüş bugün bitecek mi. Endeks de şimdilik yeşile döndü. Güzel bir silkeledi, endeks düzelirken hemen bir şımarmayalım diye eksi de kapadı... tamam güldük, eğlendik.. artık bugün yeşili görürüz umarım
    Bir süre yataya sarar gibime geliyir. Tabi slahsorlerden biri tetiklemezse

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,187
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Adamla billür geçtiler ama sanırım mokoko!
    https://t.co/27OuLj8OcL?ssr=true
    Adam bilmiş ))))
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Endeks çıkarken çok gittin ya düşerken başı çek ******** kağıt

7. Bugünde hareketler kuyruk pozisyonu. Biri fırlasa diye bekluyir. atıl kurt pozisyonu

8. Spek efendi aşağı yukarı yaparak sazanlarin ilgisini cekemeye çalışıyor. Ne diyelim bereketli avlar. Rastgele usta

Sayfa 11/369 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •