Sayfa 115/361 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 913 - 920 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Ben sağ salim ulaştım hedefe kitlendim.
     Alıntı Originally Posted by eymen Yazıyı Oku
    gürbüz hocam konya yolundaydınız naptınız sağ salim ulaştınız mı
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Oooooooo halaycı gelmiş.

Kaynakçı çaycı gitti halaycı geldiii. Ne güzel ortalık şenlenecek.
     Alıntı Originally Posted by eymen Yazıyı Oku
    Genel kurulda bedelsiz ile ilgili madde olmasada jant sada aynı oldu genel kurulda çıktı Konya genel kurulda Ges ile ile ilgili yatırımı ele alcak mı veya yeniden değerlendirme yapacak mı 20 yıl önceki arsa değeri ile duruyor damanca su 4 tl di şuan 40 tl çimento torbası 15 dı şuan 120 ayrıca 11 ilin yeniden yapılması ayrınca İstanbul İzmir büyük şehirlerde kentsel dönüşüm hızlanması bitmeyen beklentiler Baştaş birleşme Ges projesi fabrieka taşınması bedelsiz vede en önemlisi boğarsık boğazında maden mi altın mı bi öğrenmedik yavvv

3.  Alıntı Originally Posted by eymen Yazıyı Oku
    Genel kurulda bedelsiz ile ilgili madde olmasada jant sada aynı oldu genel kurulda çıktı Konya genel kurulda Ges ile ile ilgili yatırımı ele alcak mı veya yeniden değerlendirme yapacak mı 20 yıl önceki arsa değeri ile duruyor damanca su 4 tl di şuan 40 tl çimento torbası 15 dı şuan 120 ayrıca 11 ilin yeniden yapılması ayrınca İstanbul İzmir büyük şehirlerde kentsel dönüşüm hızlanması bitmeyen beklentiler Baştaş birleşme Ges projesi fabrieka taşınması bedelsiz vede en önemlisi boğarsık boğazında maden mi altın mı bi öğrenmedik yavvv
    Ne madeni altın mı. Güldürme milleti.

4. Eymen elinde olmayan hisse hakkında yazmak nedir. Ft2 moduna mı büründün. O enazından konya ve borsa hakkında bir şeyler biliyor. Sende bilgide yok ama yazıyorsun. Senin burada yazabileceğin tek şey halayy demek. onuda yazmamışın. Sen git bfren sayfasında halay çek.
    Hadi canım.

Haa bfren hakkında deli bilgi var elimde merak ediyorsan özelden yaz

5. Sessiz sinema platformuna dönmüş topik. Dün sabah atesi harladiktan sonra öğlen ile beraber yavas yanas sogutmaya gecmisti. Bugünde kısık ateşte devam ediyor. Pazartesi GK var. Enseyi karartmayın

6.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Sessiz sinema platformuna dönmüş topik. Dün sabah atesi harladiktan sonra öğlen ile beraber yavas yanas sogutmaya gecmisti. Bugünde kısık ateşte devam ediyor. Pazartesi GK var. Enseyi karartmayın
    Benim seçim sonrasına kadar ümidim yok
    Olursa sürpriz olur dünkü işlem hacmi son zamanların rekoru konya çimento için hayırlısı olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,065
    eee şimdi bunun da kayıtlı sermayesi yok bu da mı egeen gibi su koyuverip önümüzdeki yönetim kurulunda kayıtlı sermayeyi görüşeceğiz diyecek
    https://www.oyakyatirim.com.tr/hisse-detay/KONYA
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8. GÜRBÜZ Hocam özelden atayım mı elimde ne konya fren egeeni ama değmez boş işler uğraşıp bi 15 yıl bekleyemem halayın zaamanı acele etme beklemiisn 15 yıl bekle 10 yıl daha

Sayfa 115/361 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •