Sayfa 249/370 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 2953 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Pati çekmeye devam, arazi vizesine takması lazim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,196
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Filozof hocam Citi BU HAFTAA EGEEN KONYA yı turşu kuracak gibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,196
     Alıntı Originally Posted by eymen Yazıyı Oku
    Filozof hocam Citi BU HAFTAA EGEEN KONYA yı turşu kuracak gibi
    Tursu iyidir gribal enfeksiyonu önler
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    --takaslarda ne yabancılar gördüm, zaten yoktular....

--elindeki malın yarısını 4-5 kurumdan citye geçirirken, kalanı 5-10 kurumdan piyasaya yedirirsin...

--cambaz bak cambaza numarası...milattan 3 bin yıl önce sümer tabletlerinde de yazıyormuş...

..... eskiden her türlü şenlikte, kumpanyada falanda filanda cambazlar gösteri yaparmış. seyreden avanakların ceplerini boşaltmak için yankesicilerin doğal av ortamıymış buralar. hatta avanak gördükleri eğer gösteriyi seyretmiyorsa, yanlarında durup, "baba cambaza bak bee.. ulan nasıl yörüyo keraneci o ipte" diye gaz da veriyorlarmış.. ( bu yazı alıntıdır, bana ait değil)

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --takaslarda ne yabancılar gördüm, zaten yoktular....

--elindeki malın yarısını 4-5 kurumdan citye geçirirken, kalanı 5-10 kurumdan piyasaya yedirirsin...

--cambaz bak cambaza numarası...milattan 3 bin yıl önce sümer tabletlerinde de yazıyormuş...

..... eskiden her türlü şenlikte, kumpanyada falanda filanda cambazlar gösteri yaparmış. seyreden avanakların ceplerini boşaltmak için yankesicilerin doğal av ortamıymış buralar. hatta avanak gördükleri eğer gösteriyi seyretmiyorsa, yanlarında durup, "baba cambaza bak bee.. ulan nasıl yörüyo keraneci o ipte" diye gaz da veriyorlarmış.. ( bu yazı alıntıdır, bana ait değil)
    Ya FT sana daha nasıl hitap edilmesini bekliyorsun....Utanma yok da edepte mi yok... Hu edep ya hu yeter artık ........

7. FT2 ELAMANLIK ELİNDE 1 lot yok bir Konya da bir frende bir egeendesin boş teneke sesin Konya 155/160 a aldığımda da da yazıyordun Şuan 6500 olmuş haleee yazıyorsun madem Citi almıyor yerli mi alıyr alsın kim alırsa alsın adam topluyor Burda yorum yapınca mutlu mu oluyorsun tam tersi kulağını sabaha çınlıyordur

8.  Alıntı Originally Posted by 0634 Yazıyı Oku
    Ya FT sana daha nasıl hitap edilmesini bekliyorsun....Utanma yok da edepte mi yok... Hu edep ya hu yeter artık ........
    "Keşke Benim Olsa' Ft2 Kumar kağıtları almayıp
    Her yıl temettü ödeyen yerli ve milli panga Halkbank almış 10$ dan... galiba!!!
    Kumar kağıtları kesmez onu...

Sayfa 249/370 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •