Sayfa 69/366 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 2922 madde; 545 - 552 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Hisseyi burda ekside tutmakta bir başarıdır. Alkışı hakkediyor ��

2. Daha ne kadar baskılayacaklar merak ediyorum bu böyle devam etmez hayırlısı

3. Genco balatalar yandı.Sanayide değiştirmekten yoruldum be ya....Sal kendini rahat ol....

4. Bu Konya daki sancı iyice çoğaldı spek tam katıksızsınnnnn

5. yılbaşı ilk günü için kuşluda çılgın reklam ve tavan,

her türlü reklam ürün pazarlama için kullanılmıştır. mal satılınca geri vites,,,

neyse,,,

fren desen 2bin den fırladı, 2500 de konyayı solladı 6bine roketledi. bu arkasından baktı.

bu cacık kaldı...

yapacak bir şey yok... klasik gonya...

kagıdın madenlik işi olma ihtimali var mı?

6. ihtimaldir ki alışların yoğunluğuna göre kağıdın değerini düşürüp artıracak alış, talep çoksa fiyatı aşağı çekecek yatırımcılarına 10 yıldır taşıttığı malı daha yüksekten satarak tsşıttırmaya devam edecek satış çoksa alıp kağıdı yukarı sürecek ytd

7. Bosch fren ve Konya çimento yatırımcısının çoğunda iki hissedende var Bosch çimento yu askıda bırakıp sattıracak oradan çıkan. Konya Bosch a göre ucuz kaldı diye konya alacak y.t.d sadece ihtmaldir

8.  Alıntı Originally Posted by enhami Yazıyı Oku
    Bosch fren ve Konya çimento yatırımcısının çoğunda iki hissedende var Bosch çimento yu askıda bırakıp sattıracak oradan çıkan. Konya Bosch a göre ucuz kaldı diye konya alacak y.t.d sadece ihtmaldir
    Ben şahsen Bosh göre ucuz kalmasını
    ve kıyaslanmasını umursamıyorum sermaye düşük lot sayısı az olması piyasa koşullarına ayak uyduramadı bu güne kadar kaldıkı inşaat sektöründe bir atılım var gelecek için umutluyum maliyetim de çok düşük olması bana sadece zaman kaybettirir ama mutlaka düşündüğüm hedefi elbet görecek yeterki sağlık olsun önümüzde bir seçim süreci var seçim sonrası az çok kendini belli eder yön bakımından zaten yıllardır baskı uyguluyorlar bu böyle sürüp gitmez tüm ortaklara sabır bereketli kazançlar dilerim yazdıklarım beni bağlar yatırım tavsiyesi olarak düşünülmesin

Sayfa 69/366 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •