Sayfa 315/361 İlkİlk ... 215265305313314315316317325 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. 2 haftadır yeşili özledik. Nasıl bir düşmüştür arkadaş

Pandemide, depremde, savaşlarda bile bu kadarını görmediğimiz hareketler..

Olumsuz bir haber de yok? Varda bizim bilmiyoruz.

Kimi diyor 6900 kimi 6800 döner diyenler..Nasıl bir düzeltme. Resmen ky🙀🙀🙀🙀

Hepsi bir kenara Bizim konya çok fena bastı. Hiç bekliyordum işin aslı, en fazla 8 binleri görür destek yapar diyordum ama....Klasik konya işte.

Depremde de 5K leri görüp sonrasında hızlıca 2,5K geri gelmişti.. o zamanda keşke satsaydık alttan alsaydık diyorduk.

Ne diyelim Mevlam ne eylerse güzel eyler. Umarım güzel haberler ile Konya artık güç toplar ve yukarı zirvelerde yerini alır. Asla ytd.

2. Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesindeki düşüşün aynısı şimdi yerel seçimler öncesi yapılıyor diye düşünüyorum seçim sonrasına kadar olağan dışı başka bir gelişme olmazssa böyle devam eder görüşündeyim yıllardır bekleyip kârdan zarar yazıyor param eridi gitti seçim sonrasına kadar benim umudum yok hayırlısı sağlık olsun düşüncelerim yatırım tavsiyesi olmayıp sadece beni bağlar saygılarımla

3. Tahtacı ,çalı arkasında ördekleri bekliyormuş

4.  Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
    Tahtacı ,çalı arkasında ördekleri bekliyormuş
    Kafalar milyon oldu gözler şaşı. Kendimize gelmemiz bir hayli zaman alır. 2 haftada indiği tepe noktaya da kimbilir artık ne zaman gelir...

Sanırım borsa genelinde yeni yatırımcı çekmeye çalışıyorlar. Konya gibi sağlam şirket düştüğü hele bakın.. Ama ki enflasyonda kaybedilen meblağ olarak, zaman olarak, sağlık olarak hep zarardayız maalesef..

5. Sn kepetto uzun zamandır görünmüyor. Sattımı ne yaptı acaba?

6. robotun nail amca tatili bitti sanırsam, biraz hareket geldi piyasaya...

yerlilere kalırsa kan emiciliğe devam edeceklerdi ...

7.  Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
    Tahtacı ,çalı arkasında ördekleri bekliyormuş
    SPK da hisseyi vbts ye alarak tam tahtacinin istediğini yaptı gerçekten bu sefer nedeninicozemedim endeksi de vbts ye soksalar da şu açığa satış yapanları görsek onlara neden dur demezle o da bir muamma hem yatirimci gelsin derler hem de açığa satışa izin verir ky yi dudukletirler yav hiç olmazsa durgun zamanlarda şu açığa satisi kaldirin
    cokmu yagli o açığa satıcılar eyyy SPK lilar
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8. 2 gündür kimse yazmıyormu? Yoksa çalı arkasından bakıncamı görünmüyormu yazılanlar

Sayfa 315/361 İlkİlk ... 215265305313314315316317325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •