Sayfa 337/361 İlkİlk ... 237287327335336337338339347 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Allah patronunda, tahtacının da hayırlısını. Düzgünü versin, bunlar hala nereden öpsek peşindeler, Ya Sabır

2. Bfren bugün de tavan oldu..
    Bu arada Cmbtn yakında bizi geçecek böyle giderse,biz halen pati çekmeye devam ediyoruz...

3. Mart ayından sonra ege ve konyada şov başlayacak biri bombayı patlatacak hazır olun...

4.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Mart ayından sonra ege ve konyada şov başlayacak biri bombayı patlatacak hazır olun...
    Umarım... Artık iyice tadını kaçırmaya başladı. Zirve tazelemeyen bir biz kaldığımız gibi gözü habire toprağa bakıyor.

5. Bfren yine tavan ...
    Ereğli bedelsiz açıkladı...
    Bu yıl bedelsizlerin yılı olacak inşallah

6. Bfren'in devre kesmesiyle Egeen ve Konya artıya geçmeye başladı. Tesadüf mü, yoksa son durakta aktarma mı...
    Şahsen Bfren'in de bir süre daha ralli yapmasını ve diğer ikisinin de ona bir süre daha takılmasını tercih ederdim. Kendi hikayeleriyle ralliye ne kadar yukarıdan başlasalar o kadar iyi olur diye düşünüyorum. YTD

7.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Bfren'in devre kesmesiyle Egeen ve Konya artıya geçmeye başladı. Tesadüf mü, yoksa son durakta aktarma mı...
    Şahsen Bfren'in de bir süre daha ralli yapmasını ve diğer ikisinin de ona bir süre daha takılmasını tercih ederdim. Kendi hikayeleriyle ralliye ne kadar yukarıdan başlasalar o kadar iyi olur diye düşünüyorum. YTD
    Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin rüzgarına takılıp gideceğine kendi sektör hisselerine ve taleplere ayak uydursa daha sağlıklı olur bence

8. Bank Of alımlarda 1.sırada(3100 lot civarı)

Sayfa 337/361 İlkİlk ... 237287327335336337338339347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •