Sayfa 227/363 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 2898 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Dostlar tek kağıda kapılıp kalmayin
    Bakın söke dedim hisse nette bakın. tavan tavan RTA gibi gidiyor
    Ama şu an artık riskli BAE ile devletimizin analsmaasi var gıda üzerine
    Tavuk yumurta süt vb gıdalardsn uzak durulmalıdır.
    Yeni varyantlar olabilir dedi abd başkanı bu durumda tekstil sektörü öne çıkar mesela
    Ara ara hisse nette değişik sayfalarda bilgi paylaşımı yapıyorum naçizane fikrim
    Büyüme rakamlari açıklandı sanayi sektöründe kayıp ekşi 2
    Gyo çimento en çok büyüyen sektör
    Bu arada diyeyim bu yenilenebilir enerjide bir büyük balon var dikkat edin
    Ytd
    Hala enerji şirketleri yükselmeye devam ediyorlar. Alfas daha 6 olmadı halka arz. 1e 7 bedelsiz verdi. Tavan serisi devam ediyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,098
    tuta tuta basür oldu mecbur salacak
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,098
    bryat da tavan biri bedelsiz açıklayacak galiba bugün!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    bryat da tavan biri bedelsiz açıklayacak galiba bugün!
    Bizi etkiler mi hocam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,098
     Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Bizi etkiler mi hocam
    her türlü etkilemesi lazım !

6.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    her türlü etkilemesi lazım !
    Ayı nin inadı tuttu

7. Bir gonya klasiği seyrettik gün boyu

8.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    12 yıldır bu kodugum hissedeyim hatirlad8gim tek yatırım haberi onada yatırım dersek konya beton şirketini kurmaları. Aslında kurulan da bisey yok mevcut şirketten ayırma diyebiliriz. Devlet bunfabrijayi yahudiye sayarken hiçbir şart koşmadımi. Normal olan bir yatırım planı dahilinde satilmasidir.yapmiyirsada elinden alınarak yatırımı yapacak birine tekrar satılması. Adam resmen oyalaniyor araziye konmak için. Yatırıma gotu yemiyor anlaşılan. Türkiye yeniden inşa edilirken elini taşın altına sokmuyor sa ******sin gitsin Fransaya kodugumun
    vay arkadaş 12 yıl nasıl bekledin ya...ben 13 ay bekledim bügün satıp çıktım....ne fırsatlar kaçtı bunun yüzünden...allah belasını versin..paramız eridi gitti bu hissede...tamam zarar yok kar var ama...her şey 10 katı artmış bu 5 katı

Sayfa 227/363 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •