Sayfa 43/361 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 337 - 344 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
    Bedelsiz gelse ne olacak , anasının şeyine mi gitcek
    Gitse niye gidiyorsun demem

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,069
     Alıntı Originally Posted by kaiserx Yazıyı Oku
    Daha çok inşaat daha çok ev, daha çok çimento tüketimi herkese hayırlı olsun )
    Ah bir de ev alabilsek
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Ah bir de ev alabilsek
    Bedelsiz ile alacagiz ins. 2013 lerde 150-160 lot ile ist Anadolu yakasından 3+1 almayı umuyordum.

4.  Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
    Bedelsiz gelse ne olacak , anasının şeyine mi gitcek
     Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Önceden 5 puan geriden izlerdik frene karşı, şimdi çıktı 9 puana
     Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
    Birbirlerine gaz veriyor insanlar başka birşey değil.
    sabredin dostlar bedelsiz olsa ne olur diye hayıflanma sevgili thot ve sabırlı kepetto kardeşler bu üçlü bu eflasyon ortamında buralarda durmaz tutamazlar er geç gerçek degerlerinin üzerine bile çıkacaktır bu gün ben şahsen bayragı konya devraldı derim dün digerlerini bozdu yani iyice gerdi yayı ve seans sonu tavan bile bekliyorum egeen sayfasına şimdilik ara verdim bir pastayı çok gördüler umarım buradan bir pastacı çıkar da arara ara pasta paylaşır gün konya günü der dişinizi sıkın derim bende inanın 10 lot dan fazla kalmadı ama bekliyorum egeene gömdüm üçlünün çogunu
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sabredin dostlar bedelsiz olsa ne olur diye hayıflanma sevgili thot ve sabırlı kepetto kardeşler bu üçlü bu eflasyon ortamında buralarda durmaz tutamazlar er geç gerçek degerlerinin üzerine bile çıkacaktır bu gün ben şahsen bayragı konya devraldı derim dün digerlerini bozdu yani iyice gerdi yayı ve seans sonu tavan bile bekliyorum egeen sayfasına şimdilik ara verdim bir pastayı çok gördüler umarım buradan bir pastacı çıkar da arara ara pasta paylaşır gün kon yagünü der dişinizi sıkın derim bende inanın 10 lot dan fazla kalmadı ama bekliyorum egeene gömdüm üçlünün çogunu
    Ağzına sağlık Mercek hocam, bizde biliyoruz konyanin daha sahneye çıkmadığını ama gecikmesine sinir oldum. Bu son hareketi ile rahat nefes aldım diyebilirim. Ins olağanüstü bisey olmazda yola devam ederiz

6.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Ağzına sağlık Mercek hocam, bizde biliyoruz konyanin daha sahneye çıkmadığını ama gecikmesine sinir oldum. Bu son hareketi ile rahat nefes aldım diyebilirim. Ins olağanüstü bisey olmazda yola devam ederiz
    rabbim gönlünüze göre versin arkadaşlar ara ara bu sayfada sevgili filozofu da görüyorum gerçekten tam bir ky dostu araştırmacılıgı ve bilgisi dahihane diyebilirim egeen sayfasına bilene çok faydası oldu ve bazı kendini bilmezler çok eleştiri bile yaptılar ama insanlar kimden zarar gelir kimin tecrübe ve fikirlerinden faydalanılır onu dahi bilmez nankörlük ederler işte insanoglu ne diyelim teşekkürler SEVGİLİ DOSTUM FİLOZOFA VE TÜM KALBİ TEMİZ DOSTLARA.
    Son düzenleme : mercek2; 04-01-2023 saat: 13:47.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

7. Fren ve egeen in farkı açtığı bir ortamda tavana kitlrmryerek mal veriyor olması çok ilginc

Sayfa 43/361 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •