Sayfa 335/363 İlkİlk ... 235285325333334335336337345 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Tigler Yazıyı Oku
    8750 önemli,
    altına gelmeden buralarda takıl bakalım ..
    Bfren de beklenti bitti yaptılar,oradan çıkan para Konya ve Egeene gelmesi lazım..
    Benim portföyün %90 Konya, %10 Egeen oldu, dün Bfren'den çıktığımla Egeen'e takviye yaptım. Şu miskinliği bir üzerinden atsa artık, 10K üzerine yerleşsek sanki daha hızlı hareketler gelecek gibi hissediyorum. YTD

2. Yarın KONYA GÜNÜ TAVAN OLUR MU ki

3. Bu başlığı şu anda 6 kişi okumaktadır. (1 üye ve 5 ziyaretçi)

Sayfamız çok sessiz, ilgi iyice azaldı. Herkes sessiz ve bıkkın bir şekilde bekliyor mu yoksa satıp kaçtınız mı?
    Şu Aralık zirvesini kırıp bir 10300 üzerinde kalıcı olsak artık... Aylar geçiyor, ömür bitiyor hadi artık ama...
    Teknik/temel durumu değerlendirecek bir ortak var mı, böyle sessiz sedasız sıkıcı oldu çok.

4. şşşşt sessizlik iyidir, çok olumlu bir şey, böyle topikleri pek severim, diğer köyde de pek yazan yok, haaaa telg. da wh. spta gruplarda yazışıyorlarsa bilemem,
    zamanı gelince buralar yorumcu dolacak.

5.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    şşşşt sessizlik iyidir, çok olumlu bir şey, böyle topikleri pek severim, diğer köyde de pek yazan yok, haaaa telg. da wh. spta gruplarda yazışıyorlarsa bilemem,
    zamanı gelince buralar yorumcu dolacak.
    Sessizce bekliyoruz o zaman. Ben de gürültü yapmayayım.

6. Bilançosu ne zaman belli olur ?

CASPER_VIA_A2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by alpago34 Yazıyı Oku
    Bilançosu ne zaman belli olur ?

CASPER_VIA_A2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    FT2 Gelmeden belli olmaz .....Önce ft gelmeli o gelince bilançoda gelmiş olur .....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
    çimento işi yaptığına emin miyiz bunun?goltas da çimento ama yüzde 6 primli
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 335/363 İlkİlk ... 235285325333334335336337345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •