Sayfa 122/363 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 969 - 976 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Malı yedire yedire veriyorlar, geçmiş ola. Bakalim ne zaman toparlarız Allah bilir
    Bu genel kurulları oldum olası hiç sevemedim. Hep aynı. Yıllar geçti yine aynı. GK sonrası bas babam bas..Patronun kafasındaki olana kadar bizlerde dokuz doğuralım.
    Soran da yok ne spk ne ortakları arkadaş cücük kadar sermayen var hayırdır diyen de yok.
    Ne deyim büyük resim diyoruz ama bizim için yıllar geçiyor. Ömür bitiyor. Vay arkadaş.......ytd..

2. Niye vermiyorsunuz spegittin misketlerini, uttiniz bebeyi ağlayıp duruyor kaç gündür.

3. İki gündür karanlık odada basıyorlar

depremsiz bölgede depremdeki şirketler gibi değerlendiği zaman neden spekin sırtına yüklemediz ki?

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    depremsiz bölgede depremdeki şirketler gibi değerlendiği zaman neden spekin sırtına yüklemediz ki?
    eee kıyamayana kıyarlar sevgili ft2 ne diyelim bu milisler vanpir gibiler ky yi kandırıp ahanda böyle yapıyorlar yiyen yiyor kaçabilen kaçıyor dost ky ler de umarım onlara dürterler iyi bir yerlerden.

bu iş çoban kızla çoban delikanlı işine dönmüş genç kız ve delikanlı aynı köydenlermiş herkes kendi koyunlarını güderlermiş ama içten içe birbirlerinden de hoşlanırlarmış genç kızı istetmiş ailesi vermemiş gel zaman git zaman birbirlerine aşık olmuşlar ve bir gün işi pişirmişler akşam kız eve gelince annesine yavaştan bir sesle ana kız bu beni isteyen genç bu gün beni altına aldı kasıgıma kasıgıma bir şeyini dürttü hani geçenlerde senin yaptıgın tatlı vardı ya ahanda ondan daha tatlıydı demiş anası kız yoksa seni şaaptımı demiş o da safca pokumu yapar benimki onunkini yuttu der genç ise eve gider babasına valla baba felancanın tarlasını bu gün sürdüm gel git gel git baya sürdüm tohumunu da attım gari onlar düşünsün der ahanda bizim borsa da böyle oldu veren de memnun alanda memnunsa ne denir ki degilmi dostum.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AYDAN DAHA TUHAF OLAN TÜRKİYE...
    Gönderi
    618
     Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    Ft tutan da mısın hala??

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    KUMARI OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAKTADIR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AYDAN DAHA TUHAF OLAN TÜRKİYE...
    Gönderi
    618
     Alıntı Originally Posted by Asd3232 Yazıyı Oku
    Ft tutan da mısın hala??

Tukaş

KUMARI OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAKTADIR

8.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    sayın ft2 hocam,
    şahsen, dürüst bir insan olarak,
    sizin konya için geçmişte yazdığınız pek çok şeyin doğru olduğunu, geç anlamakla beraber,
    çok fazla yazmanız sebebiyle yorumlarınızın bizde ters algı yaptığını da belirterek,
    hakkınızı teslim etmeyi üzerime borç bilirm,
    12 ay beklersiniz demişiniz,
    haber gelir, gelmez, ne zaman gelir bilmem ama fiyat bazında sizin dediğiniz kadar bekletmeyeceğini düşünüyorum (bende şimdilik konya yok),
    her şey gönlünüzce olsun, saygılarımla.
    Vay be kimler kimlerle birlikte yol alıyor bu gözler bunu da gördü yaa...

Çok merak içerisindeyim, acaba konya için neler demiş ve hisse fiyatı ne olmuş diye...

Bu pisliğe göre Konya fiyatı 150tl olmalıydı... Aaa dur ama zaten Konya'nın fiyatı 250tl iken de 50tl olmalıydı... Gerçi sadece Konya değil ki uzak geçmişten İpeke için neler yazdığını da bilirim. Çok şükür uzun zamandır forumdayım. Çok yazmam ama pislik güzellemesine de izin vermem.

Sayfa 122/363 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •