Sayfa 320/363 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon
Arama sonucu : 2902 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Pastasını bilen var mı ?

CASPER_VIA_A2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Teşekkür ederim.
     Alıntı Originally Posted by ireyal Yazıyı Oku

CASPER_VIA_A2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hayırlı günler, bol kazançlar.

''Haydi Abbas vakit tamam'' diyecek mi? bakalım. K.Y.T.D.

4. Haydi al sata devam diyecekler, her zaman ki gibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
    Grafik gidecek diyor bir poa baskılıyor
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Tüm ortaklara günaydın. Birkaç haftadır işler çok yoğundu. Gün içinde hiç ekrana bakamadım, ancak gece geç saatlerde fiyat ve forum yorumlarını takip etmeye çalıştım. Bu arada ekonomik hayatımızda çok da bir şey değişmemiş zaten Umarım kısa zamanda bu zirveden yaşadığımız düzeltme ve yatay seyir sonlanır da yeni rallilere yol alırız. Herkese bol kazançlar. YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
     Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Tüm ortaklara günaydın. Birkaç haftadır işler çok yoğundu. Gün içinde hiç ekrana bakamadım, ancak gece geç saatlerde fiyat ve forum yorumlarını takip etmeye çalıştım. Bu arada ekonomik hayatımızda çok da bir şey değişmemiş zaten Umarım kısa zamanda bu zirveden yaşadığımız düzeltme ve yatay seyir sonlanır da yeni rallilere yol alırız. Herkese bol kazançlar. YTD
    Ptesi bambaşka bir Konya hissesi görmek ümidiyle
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 320/363 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •