Sayfa 109/361 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 865 - 872 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Bi geberemedi gitti amk

2. Abi bu nasıl bedelsiz açıklayacak genel kurulda? Bu yıl ki kurul gündeminde böyle bir madde mi var?
    Ayrıca bu kayıtlı sermaye tavanında değil. Genel kurul ile bedelsiz sermaye artımı kararını nasıl alacak?
    Millet akıllanmadı gitti gerek Twitter’da gerekse telegramda mal çakan hırsızlar bu kağıdı götürür mü?
    Endeksin düşüşünde malda yakalandılar malı 3800 3600 arası çaktılar geçtiler. Hala daha utanmadan şuraya alım yazın buraya alım yazın diyorlar. Yok uçacakmış yok kaçacakmış
    Aptallığıma yanayım acayip zarar ettik. Bir halt olmaz dediğimiz kağıda yine bulaştık zarar ettik ya ona yanarım. Kendime söverim.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. gözüme öyle güzel göründü ki..
    çoook uzun aradan sonra yeniden Konya aldım..
    spek dostumuz az biraz kar bırakırsa fazla uğraştırmam gibi.. :P

4. Adsız güzel insan hoş geldin fren devam mı

5. hoşbulduk Eymen kardeşim..
    Bfrende aynen devam..
    o benim favori bedelsizim.. ama bu aralar tatsız maalesef..
    ben de biraz şundan biraz bundan al-sat yaparak oyalanıyorum..
    gerçi şu iki gündür açtığım her pozisyonu zararına kapattık ama olsun.. piyasanın gadrine uğradık..
    eski göz ağrımız Konya belki biraz gönlümüzü eğler diye geldik ama hayırlısı bakalım..

6. Duyan gelmiş, boku yedik

7. zannımca böyle sıkıntılı zamanlarda piyasaların pozitife döneceğine işaret edecek en güzel pusula sevgili spek dostumuzdur..
    o sebepten kendisi bfrende alıma geçtiğinde seçime kadar sürecek ralli başlamış olacaktır..
    haa eğer ki satıyorsa.. Allah yardımcımız olsun daha vakti var demektir..

ama ben iflah olmaz bir iyimser olarak bedelsizlerde bugün kapanışların güzel olacağını düşünüyorum..
    hayırlısı.. seyir halinde takipteyiz vesselam..

8. Görüntü malı çıkıyorlar daha doğrusu cakiyorlar gibi..

Sayfa 109/361 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •