Sayfa 110/361 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 873 - 880 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by adsız Yazıyı Oku
    zannımca böyle sıkıntılı zamanlarda piyasaların pozitife döneceğine işaret edecek en güzel pusula sevgili spek dostumuzdur..
    o sebepten kendisi bfrende alıma geçtiğinde seçime kadar sürecek ralli başlamış olacaktır..
    haa eğer ki satıyorsa.. Allah yardımcımız olsun daha vakti var demektir..

ama ben iflah olmaz bir iyimser olarak bedelsizlerde bugün kapanışların güzel olacağını düşünüyorum..
    hayırlısı.. seyir halinde takipteyiz vesselam..
    spek dostumuz bfrende alıma geçti ama..
    şu 30 dakika biraz daha agresif olabilirse bfren konya egeen üçlüsü güzel olur inşallah..
    ahh ahh.. şu bendeki iyimserliğin yarısı sende olaydı ya sevgili spek dostum.. :P

hadi bakalım.. bas gaza.. ver coşkuyu..

2. ne çok gevezelik ettim yahu bugün..
    özlemişim Konya'yı..
    görüşmek üzere sevgili Konya dostları..
    cümleten hayırlı bereketli kazançlar dilerim..

3. Anlaşıldı spek malı boşaltmış. Şimdi işin yoksa bekle

4.  Alıntı Originally Posted by kaiserx Yazıyı Oku
    Anlaşıldı spek malı boşaltmış. Şimdi işin yoksa bekle
    Zaten buranın hareketlenmesinden belliydi

5. Geçtiğimiz günlerde işlem hacmi yüksekti bu fiyatlardan kim almış neye göre almış beklentisi ne bunu bilemeyiz bu fiyatlardan ky alacağını zannetmiyorum zamanla göreceğiz önümüzdeki dönemde genel seçim var seçim sonrası mevcut durumda değişiklik olmazsa beklentim yukarı yönde zamanla göreceğiz ömrümüz varsa bu düşüncem ytd sadece beni bağlar

6.  Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Geçtiğimiz günlerde işlem hacmi yüksekti bu fiyatlardan kim almış neye göre almış beklentisi ne bunu bilemeyiz bu fiyatlardan ky alacağını zannetmiyorum zamanla göreceğiz önümüzdeki dönemde genel seçim var seçim sonrası mevcut durumda değişiklik olmazsa beklentim yukarı yönde zamanla göreceğiz ömrümüz varsa bu düşüncem ytd sadece beni bağlar
    Kardeş ben has ky yim hiç azımsanamayacak miktarda Konya yatırımım var. Hatta en dipteyken 2221 galiba orada malın epey fazlasını verdim. Buraya da yazmıştım.
    Sonra deprem oldu mal 5000 bini gördü. Satmamak üzere olduğum malı o yükselişte vermedim.
    3464 civarından da epeyce yüklü giriş yaptım.
    Kim alıyor ky de o kadar para var mı demeyin benim gibi kerizlerde para çok😂 20 yıllık borsacı olmama rağmen mal gibi gaza gelip mal sahibi olabiliyoruz.
    Hareketlere bakınca 2600 civarına basacak gibi görünüyor.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by kaiserx Yazıyı Oku
    Kardeş ben has ky yim hiç azımsanamayacak miktarda Konya yatırımım var. Hatta en dipteyken 2221 galiba orada malın epey fazlasını verdim. Buraya da yazmıştım.
    Sonra deprem oldu mal 5000 bini gördü. Satmamak üzere olduğum malı o yükselişte vermedim.
    3464 civarından da epeyce yüklü giriş yaptım.
    Kim alıyor ky de o kadar para var mı demeyin benim gibi kerizlerde para çok😂 20 yıllık borsacı olmama rağmen mal gibi gaza gelip mal sahibi olabiliyoruz.
    Hareketlere bakınca 2600 civarına basacak gibi görünüyor.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Valla ne diyeyim sağlık olsun önemli olan sağlık para bir şekilde kazanılır ben bu fiyatlardan asla almam Benim de borsada çeyrek asırlık tecrübem var ama asla ve asla gaza gelip hisse almam ve satmam başlangıçta oldu çok sıkıntısını çektim zaman bana tecrübe kazandırdı Konya'ya gelince 300 ve 900 TL aralığında hisse aldım tek hisse almam prim yapmış hisselere bulaşmam sepet yaparım kazandığım hisselerden buna aktardığım oldu aç gözlü olmanın zaman kaybettirdigi çok oldu mutlaka her insan hata yapar ama geçmişte yaptığı hatalardan ders çıkarması gerekiyor borsa takip işi araştırmak yatırım yapacağın şirketin geçmişini bilmek gerekir neyse umarım herkes gönlüne göre kazanç elde eder saygılarımla hayırlı akşamlar ( YTD )

8. Genel kurulda bedelsiz ile ilgili madde olmasada jant sada aynı oldu genel kurulda çıktı Konya genel kurulda Ges ile ile ilgili yatırımı ele alcak mı veya yeniden değerlendirme yapacak mı 20 yıl önceki arsa değeri ile duruyor damanca su 4 tl di şuan 40 tl çimento torbası 15 dı şuan 120 ayrıca 11 ilin yeniden yapılması ayrınca İstanbul İzmir büyük şehirlerde kentsel dönüşüm hızlanması bitmeyen beklentiler Baştaş birleşme Ges projesi fabrieka taşınması bedelsiz vede en önemlisi boğarsık boğazında maden mi altın mı bi öğrenmedik yavvv

Sayfa 110/361 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •