Sayfa 99/361 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 785 - 792 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Neyse biz tatlı düşünelim ben grafiklere göre değil teknik olarak bakarım yapılan yorumlara göre hisse alıp satmadığım için bence sorun yok önümüzdeki süreçte gerek deprem bölgesinde yapılacak inşaatlar için gerekse deprem riski olan bölgeler için kentsel dönüşüm projeleri hayata geçirilecektir ömrümüz varsa göreceğiz

2.  Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    142888 lot işlem hacmi azmı diyorsun yıllarca üç beş bin on bini geçmez çok gördük neyse birileri bu gün seans kapanışına doğru gidiyormuş havası mı verdi yoksa başka bir durummu anlamadım hayırlısı bekleyip göreceğiz deprem riski olan bölgelerde kentsel dönüşüme ağırlık verileceği aşikâr bu yaşadığımız büyük deprem felaketinden sonra inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin hisseleri ileride iyi yerlere gelecegi düşüncesindeyim tabiki benim düşüncem kimseyi bağlamaz y.t.d olarak düşünülmesin
    Ben sadece son dönemki işlem hacimlerini kıyaslayarak yorum yaptım, eski dönemle ilgili bilgim yok. Bu işlem hacimlerinden de ne anlam çıkarılması gerektiğine dair de çok bilgim yok açıkçası, kendimce yorumlamaya çalışıyorum. Burada teknik ve temel bilgisi çok daha iyi olan arkadaşlar vardır mutlaka, onlar değerlendirme yaparlarsa çok memnun olurum.
    Bu arada bilanço konusunda fikirler nedir? Geçen yıla göre kar 7 kat civarı artmış ama genel durum beklenti gibi mi, bu bilanço bedelsiz beklentisinde eli kuvvetlendirir mi? Yorumlar nedir?

3. 12 yıl bekledik 1 yıl daha mı bekleyemeyecegiz. Stoklar paraya dönünce film kopar diye düşünüyorum. Ama sabırsızlari ve uyaniklari iyi bir sopalayacak öncesinde. Benim için emeklilik fonu olduğu için zaman sıkıntısı yok.

--postacı kapıyı iki kere çalar...

1--bfren-egeen ardına takılmak...
    2--deprem

Depremdi,bedelsizdi bahane, günlük 60 kademe şahane

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --postacı kapıyı iki kere çalar...
    1--bfren-egeen ardına takılmak...
    2--deprem
    Baba keske tavan giderken yazaydin?

7. Sayın ft2 bir bakmışsınız 3. ben geldim diye çalar

8. İster 2 kez çalsın ister10 kez yada hiç bu güne kadar Bfren ve Egeen in peşine takılıp gitti öylemi deprem nedeniyle yükselişe geçti bir kısmını geri verdi hiç kendi hikayesi yok öylemi piyasa koşullarına hiç ayak uyduramadı benim beklentime cevap vermedi Yeni halka arz olan bir çok şirket yaptıkları kârları sermaye artırımı yaparak yatırımcısına hisse senedi olarak dağıtıyor bunlar komik sermaye ile yaptıkları kârları yatırımcısı ile paylaşmayı düşünmeyip şirket sermaye yapısını güçlendiriyor öylemi ne güzel

Sayfa 99/361 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •