Sayfa 82/363 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 2898 madde; 649 - 656 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Gene bayrağı kapmış gidiyir. Dususlerin şampiyonu

2.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Gene bayrağı kapmış gidiyir. Dususlerin şampiyonu
    Hırsız bunlar. Uzuncuyuz diyoruz ama hisseyi böyle sahipsiz görmek can yakıyor. Nasıl bir şeref yoksunusunuz arkadaş. Dik durmak yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Bi fitil mitil ateşlesek, kız kovalayan atsak, çata pat patlatsak, birşeyler yapsak yoksa bu anasının a …. kadar düşecek bu gidişle
    Karar vermiş, düşecek oraya kadar zaar

4.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Karar vermiş, düşecek oraya kadar zaar
    Satsaydik da yukselirdi. Kasaya karşı oynamak zor. Büyük bir oyuncu girmesi lazım. Yada devlet bunları zopa ile adam edecek. Taşı amk şu fabrikani şehrin ortasından ben orada Gonya halkıma konut yapacağım. Şehrin havasının da içine ediyorsun zaten falan fıstık..
    Neyse zaten emeklilik yatırımı benim için bi EYT okurmu diye umutlanmistik olmadi, çalışmaya devam.

5. En dipten malı verdim. Kalanlara bol sabırlar dilerim.
    Ancak malı emire yazar yazmaz aldılar. İkiletmediler bile. Bu da ben de şüphe uyandırdı.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,098
    şirketin ismi kenya olsa daha fazla rağbet görürdü orada açlık var ama bu buğday tarlasında anca fare var tarlayı talan ediyor!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7.  Alıntı Originally Posted by kaiserx Yazıyı Oku
    En dipten malı verdim. Kalanlara bol sabırlar dilerim.
    Ancak malı emire yazar yazmaz aldılar. İkiletmediler bile. Bu da ben de şüphe uyandırdı.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Dipten almalarının nesi şüphe uyandırdı anlayamadım.

8. Önce yukarı sürerek güzelce mallari verin dediler. Olmadı simdi aşağı sürerek toplamaya çalışıyor. Adamlar için 4000 den de alsa 2250 dende alsa maliyet sikinti defil nasıl olsa 10K uzeri verecek tekrardan. Kenardan izliyoruz. Serbetliyiz nede olsa. Allah ömür sağlık sıhhat versin yeter. Konya istediğimizi önünde sonunda verecek zaten

Sayfa 82/363 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •