Sayfa 367/367 İlkİlk ... 267317357365366367
Arama sonucu : 2935 madde; 2,929 - 2,935 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Genel kurul toplantısı bitti mi ?

2. Hak ettiği yere doğru gidiyor, en güzel parayıda bedelsiz beklentisi ile kazanıyorlar, Genel Kurul için yükselmedi, ama düşüşü tam bir o………..

3. Genel kurulda zaten gostere gostere bır karar alınmayacagı bellıydı.Gundem maddelerınde sermaye ıle ılgılı bır madde de yoktu.Sımdı ana trend destegıne ıner mı o onemlı

4. Aynı senaryo, Aynı film ,aynı aktörler.,.
    ve aynı seyirciler.

5. Geçen sene genel kurul öncesi yaklaşık 3600 TL fiyattayken genel kurul sonrası 2600 TL civarına düşmüş, yaklaşık %25-30 arası.
    1-2 ay yatay /sürünmeden sonra Mayıstan itibaren ralli başlamış. Bu sene de benzer olur mi diye düşünüyorum. Geçen gün Egeen bilançoyla taban yapınca Konya da -%6 yapmıştı, bugün de Konya tabana yakın yapıştırınca Egeen onu yanlız bırakmadı... Mayıs sonunda da Egeen genel kurul var.... Bu iki arkadaş orada da el ele tutuşurlarsa 1-2 ay gözümüzü kapayıp, dişimizi sıkmamız gerekebilir diye düşünüyorum. Umarım böyle olmaz, çok sinir bozucu bir durum..

Genel kuruldan %99 hiçbir şey çıkmayacağını zaten herkes tahmin ediyordu... Bu düşüş tamamen saçmalık, anlamsız... Bana göre tek anlamı al-satla para kazanmak, genel kurul diye gelenlere sağlam hisse kitlemek. Tamamen şahsi fikirlerimdir. YTD

6. Koca oğlan düşüşü birazda yarına bırak, tadı çıkmıyor böyle

7. Toplantı sonucu açıklandı mı ortaklar, bir yerde göremedim de?

Sayfa 367/367 İlkİlk ... 267317357365366367

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •