Sayfa 361/361 İlkİlk ... 261311351359360361
Arama sonucu : 2888 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Endeks 10.000 bizimkisi eksilerde geziyor

2. Devlette tasarruf sesleri yükseliyor... kamu inşaatları bir süreliğine durağanlık yaşayabilir...
    Konya çimentoyu nasıl etkiler bilmiyorum...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Bi gün de şuraya geldiğimde Bayram edin yaff
    Yatırım tavsiyesi değildir
    DUYGULARLA OYNAMAK KÖTÜDÜR.
    Mesleğine ya aşık olacaksın yada muhtaç

4. Mal toplama yarışı kızışmışa benziyor
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Devlette tasarruf sesleri yükseliyor... kamu inşaatları bir süreliğine durağanlık yaşayabilir...
    Konya çimentoyu nasıl etkiler bilmiyorum...
    Konya çimentonun çok geniş bir müşteri yelpazesi var, öyle bir durum olsa bile etkilenmez. Varsa hissen yat kulağının üstüne, üç beş sene sonra inanamayacağın bir rakam görürsün
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6. Genel kuruldan bedelsiz sermaye artış kararı çıkabilir mi ?
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,071
     Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Genel kuruldan bedelsiz sermaye artış kararı çıkabilir mi ?
    Kayitli sermayeye geçiş olsa bile yeter ama20.04.2024te yazmistim
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku

size belki ilginç gelecektir ama tesadüf de olabilir konya 1997 ve 2000 yılındaki sermaye artırımlarını 1 Eylül tarihlerinde yapmış ortalama bir sermaye artışı karar SPK başvuru onay derken 3 ay sürüyor ki eger konya çimentonun sermaye artırım kararı alması durumunda Eylül ayını yine seçebileceğini düşünürsek mayıs ayı güzel ay olabilirBu sadece çıkarımdır!

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku

2000 yılındaki sermaye artırımını 21.08.2000 tarihinde yapmış ortalama bir sermaye artışı karar SPK başvuru onay derken 3 ay sürüyor ki eger ege endüstri sermaye artırım kararı alması durumunda ağustos ayını yine seçebileceğini düşünürsek mayıs ayı içerisinde fabrika da bitti deyip güzel bir ay olabilirBu sadece çıkarımdır!Benzer çıkarımı konya çimento için de yaptım2000 yılındaki sermaye artırımlarını 1 Eylül tarihlerinde yapmış ortalama bir sermaye artışı karar spk başvuru onay derken 3 ay sürüyor ki eger konya çimentonun sermaye artırım kararı alması durumunda Eylül ayını yine seçebileceğini düşünürsek mayıs ayı güzel ay olabilir
    Son düzenleme : Filozof; Bugün saat: 11:46.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Genel kuruldan bedelsiz sermaye artış kararı çıkabilir mi ?
    Bedelsizden umudum yok ama Sn.Filozof'un dediği gibi kayıtlı sermayeye geçiş olayı güzel olur...Sonrası kendiliğinden birkaç ay içerisinde gelecektir inşallah

Sayfa 361/361 İlkİlk ... 261311351359360361

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •