Sayfa 317/361 ÝlkÝlk ... 217267307315316317318319327 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 2,529 - 2,536 arasý.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. diðer bedelsiz beklentili hisselerle olan paritesindeki düþük fiyatlama nedeniyle..
    kýsa bir süreliðine Konya..
    ya nasip..

cümleten hayýrlý bereketli kazançlarýnýz olsun sevgili Konya dostlarý..

2. Adsýz hocam hoþ geldin hocam 3/4 yýldýr ben Konya da citi 100 bin lot aldýðýný görmedim

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alýntý Originally Posted by Filozof Yazýyý Oku
    8Subat ?
    https://twitter.com/cemalettinekin/s...82675641110893

Konya Çimento'nun Kil Ocaðý Kapasite Artýrýmý Projesi ile ilgili ÇED raporu ÝDK toplantýsý 8 Þubat'ta gerçekleþtirilecek
    cezadan çýkýþa mý denk getirecekler
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aþk''"! “MASA KASA NÝSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldýðým notlardýr.Bu bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir

4. Sayýn Yancý Konya, zaten bu rakamlara Bfren ve Egeen sayesinde geldin, kendi baþýna ne zaman hareket edeceksin, Bu arada Kepetto Hocam nerde uzun zamandýr yok,

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alýntý Originally Posted by Filozof Yazýyý Oku
    Gününüz aydin olsun

https://twitter.com/zknflz/status/1743381322939154622
    Özkan Filiz’den alintidir.

@zknflz
    Enflasyon Muhasebesi ile ilgili bilgileri vermiþtim burada.
    Yarayacak þirketleri de belirtmiþtim.

Bedelsiz, Bedelli ve Nitelikli Yatýrýmcýya Satýþlarýn artacaðýndan da bahsetmiþtim.

Peki Enflasyon Muhasebesi ile BEDELSÝZ POTANSÝYELÝ olan þirketler de deðiþecektir.

Normalde Bedelsiz Potansiyelini þu þekilde yapýyoruz ;

(Öz Kaynaklar - Ödenmiþ Sermaye) / Ödenmiþ Sermaye

Bunu þu þekilde formül edersek ;

((Öz Kaynaklar+maddi duran varlýklarý ) - Ödenmiþ Sermaye) / Ödenmiþ
    BEDELSÝZ POTANSÝYELÝ YÜKSEK OLAN YILDIZ PAZAR ÝLK 30 ÞÝRKETLERÝ ÞU ÞEKÝLDE ÇIKIYOR.
    Guncelenmis oranlar.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aþk''"! “MASA KASA NÝSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldýðým notlardýr.Bu bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir

6. Konya da bu hafta hep baský vardý. Endeks yeþil olsa bile Konya genelde kýrmýzý yaktýrdýlar. Ayný geçmiþteki Kartonsan hareketleri gitmiyor görüntüsü verip bezdiriyorlar. Ve bir gün ansýzýn egeden önce bsizi konya patlatmasýn.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Murat Kurum,Konyayi guzellestirir makus kaderi degistirip yeni bir trende sokar mi? Sahte Hocalarin gazina gerek kalmadan grafik füze olmadan yatirimciyi sagmadan
    Murat Kurum, 7 Mayýs 1976 tarihinde Ankaranýn Çankaya ilçesinde memur bir ailenin çocuðu olarak dünyaya geldi.[kaynak belirtilmeli] Konya Gazi Ýlkokulunda eðitim hayatýna baþlayan Murat Kurum, Bayýndýrlýk ve Ýskan Bakanlýðýnda çalýþan babasýnýn Mardine tayini çýkmasýyla 2 ve 3. sýnýfa Mardin Atatürk Ýlkokulunda devam etti.[kaynak belirtilmeli] Ýlköðrenimini Ankara Seyranbaðlarý Ýlkokulu’nda, ortaokul ve lise öðrenimini Mimar Kemal Lisesinde tamamladý.[kaynak belirtilmeli] Üniversite sýnavýnda gýda mühendisliðini kazanmasýna raðmen inþaat mühendisliði okumak için tekrar sýnava girdi. 1999 yýlýnda Selçuk Üniversitesi Ýnþaat Mühendisliði Bölümünden mezun oldu, yüksek lisansýný Kentsel Dönüþüm alanýnda yaptý.[kaynak belirtilmeli]
    Son düzenleme : Filozof; 07-01-2024 saat: 18:35.

8. Murat Kurum deðil kim gelirse gelsin boþ Ýstanbul böyle Ýstanbul þöyle hizmet yok vs. Bunlarýn amaçlarý 25-30 milyonluk mega kent Ýstanbulun rant kaymaðýný yemek gelirlerini dinci vakýf ve cemaatlere aktarmak. Ýstanbulda iyice at koþturmak istiyorlar. Murat Kurum orman yangýnlarýnda yangýn uçaðýmýz yok sonra var ama bozuk deyip orman yangýnlarýna bir hafta boyunca müdahale etmeyip Yunanistanda çýkan orman yangýnlarýna uçak göndermedi mi bunlara inanýlmaz. Zaten yerel seçimleri aldýktan sonra 2030 kadar þeriat rejime geçilecek söylentileri var pek inanmýyorum ama olmaz denilen her þey oldu.

Sayfa 317/361 ÝlkÝlk ... 217267307315316317318319327 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •